Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasikat (nagyon) zavarja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasikat (nagyon) zavarja, vagy (kifejezetten) izgatja az alábbi, esetleg semleges számukra?

Figyelt kérdés
Amikor egy lány nyáron lebarnul és a melle/feneke/hasa fehér marad. :S
2011. jún. 18. 21:01
1 2
 11/16 anonim válasza:
szerintem nagyon ne parázz ezen..és hidd el a szoli se megoldás, mert az egy idő után kikopik a bőrödből. de ha már napozol és otthon nem lát senki akk szerintem csak tangába.:) 16/L
2011. jún. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
tutCsy hogy el fog hagycsYzni ezért
2011. jún. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Mielőtt hisztizős műkörömp-csának állítanál be, kedves utolsó, nem vagyok az. Szerencsére. Csak engem nagyon zavarnak a fehér részeim, és ami engem zavar, az általában őt is szokta.


De, ha neked jól esett a kommentelés és szellemesnek érzed magadat tőle, akkorhát örülök, hogy megadhattam rá a lehetőséget.

2011. jún. 21. 16:59
 14/16 anonim ***** válasza:

engem nem érdekel vane műkörmöd meg mit gondol a pasid, ha ilyen hülyeségeken aggódsz, meg ezért ott is hagy téged, megérdemlitek egymást.


attól meg hogy 10ből 8 azt fogja mondani hogy nem, lehet a te pasid pont a másik 2be esik.


imádom az ilyen idióta kérdéseket mikor egy magát nőnek képzelő egyén annyira lusta hogy beszélgessen a kedves pascsyjával és ez a legnagyobb baja, miközben más országokban meg éhenhalnak az emberek.


képzeld vannak olyanok is akik hófehér nő létükre koromfekete férfival vannak és egyiket sem zavarja. ebből is látszik mennyire beszűkült egyesek gondolkodása.


hidd el én is elhagynám a csajcsymat ha túl fehér lenne a melle. persze csak a belső számít...

2011. jún. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Félreértettél. Nem mondtam, hogy otthagy, csak féltem, hogy mit szól majd, mert én csúnyának találom. Ő alapjábanvéve kreol bőrű, én meg fehér, de ez sosem volt probléma. És aznap írtam ki a kérdést, amikor leégtem, nem lakunk egy helyen, ráadásul ő készült és érettségire és nem találkozhattunk. Nincs pénz a telefonomon, nekik meg nincs netük, szóval nem tudtunk beszélni.


Bocsi, hogy felmertem tenni ezt a kérdést...

2011. jún. 24. 20:09
 16/16 anonim ***** válasza:

felteheted a kérdést, csak szerintem hülyeség.


ha ennyire nem ismered, minek vagytok együtt? ha nem tudjátok a kapcsolatot sem tartani, akkor megint csak milyen kapcsolat ez?


nem az én dolgom mások kapcsolatában vájkálni, de ennek a kérdésnek semmi köze ahhoz hogy a te pasidnak mi jön be, mivel az emberek különböznek.

ha meg nem akkora gond, megbeszélitek ha találkoztok.

2011. jún. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!