Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatnék egy Pokemon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék egy Pokemon társat?

Figyelt kérdés
Az a hobbim, hogy pokemon partykra járok (olyankor pokemonnak kell öltözni). Eddig nem találtam olyan pasit, aki erre vevő lett volna. Szerinted hol ismerhetnék meg egy ilyen férfit?
2011. jún. 18. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
az óvodában vagy valami japán elmegyógyintézetben
2011. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

No erről még én sem hallottam! xD

Ha léteznek ilyen partyk, akkor biztosan vannak internetes oldalak, fórumok is, ahol lehet beszélgetni, ismerkedni. De a legbiztosabb azokon a bizonyos partikon ismerkedni, akkor tuti nem ér egyikőtöket sem meglepetés..

2011. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pont erre gondoltam én is. Ismerkedj a pokemon bulin pasikkal :)
2011. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Piká Pikáá Pikácsu Piká Pikácsu ...


am Facebookon beirod keresőbe mondjuk h Pokemon Trainer, ott biztos találsz :D

2011. jún. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha így indít, Ő kell neked!

[link]



[link]

2011. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Helló!


S Kecsán vagyok a Pokemon bolygóról a legfőbb célkitűzésem hogy csinpokomon mester legyek!

Szívesen feldugnék neked pár pokélabdát ha komolyabb kapcsolatot szeretnél bemutatlak a legjobb barátomnak Son Gokunak aki jelenleg a Vegita bolygón nyaral.

2011. jún. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Az elsőnek igaza van, beletrafált, számból vette ki a szót. Amúgy én ismerek egy olyat, 25 éves, szeret legózni is, dínókat is imádja meg minden mangás fost, ha gondolod megadom a címét, ő pont ezek miatt nem talál párt magának, de ha vannak hasonló IdiotáK akkor oké.
2011. jún. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
Egy kérdés: Te hülye vagy igaz? az IQ-d kb. egy vajaskenyérével egyezhet meg ha ilyeneket csinálsz...kérdésedre válasz: az elmeosztályon hatalmas sikered lenne.
2011. jún. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
van kölcsön egy cHarmander-es jelmezed ?
2011. jún. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy (nem sértésből)
2011. jún. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!