Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21f vagyok és még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21f vagyok és még nem volt barátnőm, hogyan találhatnék egy rendes, kedves lányt?

Figyelt kérdés
Ilyen korban már midnenkinek megvan a párja, lehet még esélyem?Bármerre megyek mindenhol párok turbékolnak, olyan rossz érzés.
2011. szept. 15. 20:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Ebben a korban már ne válogass.
2011. szept. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Itt van minden kedves,rendes lány és keresi a kedves, rendes srácokat!
2011. szept. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát ha neten nem akarsz ismerkedni, akkor otthon ülve nem fog menni. Úgyh nagyon sokat kell kimozdulnod. És fő, hogy legyen bátorságod megszólítani lányokat. :)
2011. szept. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
egyébként meg, ne hallgass senkire, aki azt mondja h ez gáz. mert nem az, és attól még mert a környezetedben már mindenkinek megvan a párja, attól még rengetegen keresnek párt.
2011. szept. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

26 vagyok és ugyan ezt érzem,igaz nekem is csak alkalmi kapcsolataim vannak....

Menj el tanfolyamokra...legyen ez tánc,pénzügy esetleg valami nyelv.Itt tudsz ismerkedni csajokkal!

Sok sikert!És ne legyél műzli ,mert a csajok jobban szeretik a határozottabb embereket.

2011. szept. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
MERJ KEZDEMÉNYEZNI!Hidd el nekem ez mindennek a kulcsa...
2011. szept. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

És hogyan kezdeményezzek?

Van az egyetemen egy lány, csoporttársam szinte midnen előadáson ott van ő is ahol én, már megszólítottam, aztán beszélgettünk, ő is kérdezett aztán én is, beszéltünk egy fél órát, de ha olyan óra van ahol 20an vagyunk nem ül mellém, egyszer mellé ültem, de nem szólt semmit, van egy barátnője, folyton vele beszél.Mit kéne még tennem?Úgy látom nem nagyon vevő rám, meg rengeteg lány van olyan szakra járok, de mindenkinek meg vannak a barátnőik, csoportba verődve jól elvannak, utcán is meg merem szólítani a csajokat, de csak hogy mi merre van, még is hogyan kezdeményezzek?Ezzel a lánnyal sem történt semmi.Vagy konkrétan mondjam meg mit akarok?

2011. szept. 15. 21:33
 8/16 anonim ***** válasza:

Írj nekem privit. :D


22/L


Ha van kedved dumálni... xD

2011. szept. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha vannak közös óráitok még egyszerűbb a dolog. Kérdezd meg tőle gyakrabban, hogy nem ül-e melléd, vagy h te mellé ülhetsz-e. Még ha mindig a barátnőjével van is, akkor is van a másik oldalán is hely. :) Ha már beszélgettek, kérj kölcsön tőle, valami könyvet, vagy jegyzetet. Ez alkalmat teremt rá, hogy találkozzatok sulin kívül is, hogy visszaadd neki.


Ha meg az utcán szólítasz le valakit, akkor szerintem célravezetőbb egyértelműnek lenni. Mert a "merre van ez meg az?" kérdésből nem lehet azért arra következtetni, hogy leszólítás. Szerintem nyugodtan mond meg az illetőnek, hogy szimpinek találod és szívesen megismerkednél vele. :)

2011. szept. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

hát ha utcán szólítanának le,arra sztem én sem lennék annyira vevő...nem tudom miért...

de ha vannak közös óráitok az eléggé megkönnyíti a dolgodat.Próbálj meg jóban lenni a barátnővel is.Ne nyomulj,csak legyél barátságos és akkor nem csak ketten beszélgetnek,hanem bevesznek téged is;)

2011. szept. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!