Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves hölgyek! Mi a véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek! Mi a véleményetek arról ha egy pasi fülében apró fülbevaló van?

Figyelt kérdés
Szerintetek, szexi?
2011. jún. 18. 22:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha nem csilli-villi, köves meg ilyenek, hanem pl sima fekete, az nekem kifejezetten tetszik és szerintem nem "b*zis". :D Le lehet szólni, egyéni véleményem. =)
2011. jún. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 napietus ***** válasza:
ha már mindenképpen, akkor meg legyen arany, ne mindenféle gagyiság. és ha pl. emlék, mert a szüleitől kapta, vagy ilyesmi, akkor elmegy, de kifejezetten nem tetszik.
2011. jún. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%

Egyébként, tudom hogy off, de nem hagyhatom ki. Nektek ennyire számít egy ilyen kis apróság egy EMBERBEN ? Hogy most "Úristen, fülbevalója van, biztos b.uzi, nem kell" ? Ez a gáz. Nem a fülbevaló. Mellesleg megjegyzem, hogy vessetek egy pillantást a kérdező megszólítására: "hölgyek" ... valószínű, hogy nem egy minden buliban más csajt döngető suttyó kérdezett. Nem kell ilyesmi alapján elítélni az embereket, anélkül, hogy megismernéd.

19/l

2011. jún. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, a kérdező akármennyire is illedelmes a véleményünket kérdezte. Nem fogok csak azért hazudni egy anonim oldalon, mert úgy viselkedett, ahogyan az mindenkitől elvárható lenne.
2011. jún. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
51%

Nem azt mondtam, hogy azt kell mondanod amit hallani szeretne. Hanem azt, hogy pl az olyan kifejezések mint "b.uzis", nem értem, miért szükségesek. Normális kérdés volt, tehát legalább annyi, hogy normálisan válaszolunk. Erre akartam rámutatni, semmi több.

(Akinek nem inge.... !)

2011. jún. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hát, most megfogalmazhatta volna szebben is, na de ez legalább őszinte volt :D Én sem támogatom mások szekálását, de ez azért annyira nem volt durva.
2011. jún. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem volt, de ahogy mondtad, megfogalmazhatta volna szebben is. :) Ennyi. Nem kötekedtem, csak kifejtettem egy véleményem. (off vége =D)
2011. jún. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem van a bal fülemben egy 6mm átmérőjű kör alakú tiszta fekete acél fülbevaló (csak h el tudjátok képzelni). Se b.zi nem vagyok se metroszexuális, teljesen normális 23 éves férfi vagyok akinek megtetszett a dolog és kilövette a fülét. És tudjátok mit? Nagy ívben lesz.rom hogy ki mit gondol. Nekem tetszik, és ez a lényeg. Ha egy lány ez miatt nem akar szóba állni velem, akkor az a lány nem is érdekel onnantól kezdve.

Ajánlom a kedves kérdezőnek (ha ő is férfi fülbevalóval és azért tette fel a kérdést), hogy ne érdekelje hogy ki mit gondol a fülbevalójáról, ha neki tetszik akkor viselje büszkén.

2011. jún. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem egy fülbevaló alapján ítélek meg egy embert. Ha tetszik neki hordja csak. Amíg nem rózsaszín kristály lesz addig nem idegesít xD Fültágító kizáró ok. Nekem ne legyen semmi karika a fülébe mert kivágom mint macskát szarni xD

17/L

2011. jún. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!