Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sosem tudok rendesen csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem tudok rendesen csókolózni?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, volt már 2 komoly barátom mert pár alkalmi, 5 éve csókolóztam először de úgy érzem még mindig béna vagyok :S nagyon furcsa, tudom, de totál béna vagyok

Mit tegyek?


2011. jún. 18. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyakarolj velem! írj privit.
2011. jún. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Igyál egy SÖR-t
2011. jún. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

első: :D

második: rendben köszi, de az jó lesz? :D eddig még nem vettem észre javulást tőle, pedig szeretem

2011. jún. 18. 23:34
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
mert keveset iszol. igyál még több SÖR-t!
2011. jún. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jo
2011. jún. 18. 23:52
 6/10 anonim ***** válasza:

LOL második XD. De végül is igen, ha eleget iszol csak átkerülsz már abba a felszabadult állapotba, amikor észre se veszed mit csinálsz, csak megy magától.


De pia nélkül is lehet, csak próbálj ellazulni. Ja és ne azon agyalj hogy elég laza vagy e éppen NE IS GONDOLKOZZ EZEN!!

2011. jún. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagy ugye? Na, pár tipp: a szádat ne feszítsd túlságosan, legyen folyamatosan laza, és ne akard megenni a párod arcát, csak érezd a száddal. A nyelved ne dugd a torkába, inkább csak simogasd vele a szája szélét, mintha félig olvadt fagylalt lenne. A lényeg, hogy ne erőlködj, hagyd dolgozni az érző idegvégződéseket.


A másik, hogy nem biztos hogy te vagy béna, lehet hogy az eddigi pasijaid nincsenek a toppon.

2011. jún. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi a normális válaszokat :)

egyesek egyből le akarják dugni a nyelvüket a torkomon :S

2011. jún. 19. 00:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez mondjuk ízlés dolga, mármint a nyelv, nekem például bejön, ha a csaj le akarja dugni a nyelvét a torkomon...
2011. jún. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"..le akarják dugni a nyelvüket.."

Valóban ízlés dolga, de szerintem ezt az csinálja, akinek fogalma sincs, hogy is kellene.

2011. jún. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!