Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátilag nyalogathat szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátilag nyalogathat szerintetek?

Figyelt kérdés
egyik hverom masszírozni akar de úgyhogy közben nyalogat,meg puszilgat.ez azért elég durva.ti belemennétek? én nem nagyon...:|| hogy koptassam le normálisan? :$$ légyszi értelmes válaszokAT.KÖSZI.:))<3
2011. jún. 19. 01:17
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Attól függ hogy bejön-e nekem. Ha tetszene akkor hagynám hogy nyalogasson, de ha nem akkor biztosan nem.

Szerintem mond meg neki az igazat hogy nem jön be neked és nem szeretnéd ha megmaszírozna pláne nem azt hogy közben nyalogasson.

2011. jún. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Te ilyen taplóval akarod megmasszíroztatni magad? Jesszus, ennél azért jobban, többre is becsülhetnéd magad.
2011. jún. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Aphroditee válasza:
100%
Egyszerűen csak mondd meg neki, hogy Te ezt nem szeretnéd. És én sem ajánlom. Ha engem kérdezel ez egy kissé beteges... de ha ő nem értené meg, akkor jön a udvariatlanabb melegebb éghajlatra küldés.:)
2011. jún. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

nem tudom hány éves lehetsz így: :||, :$$, <3

na de mindegy nem is érdekes...

de mint mondtad nem akarsz belemenni..akkor ne menj bele..mi a kérdés?

2011. jún. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

kedves hejj meow.neked kb mi a ***közöd van hozzá?

én csak azt kérdeztem,hogy hogy koptassam le úgy,hogy nem sértődik meg,mert mondom,haver,és megbántani nem akarom,de belemenni se. ja egyébként pedig megkértelek,hogy értelmes válaszokat.olvasni tudni kell. :)

2011. jún. 19. 17:54
 6/6 anonim ***** válasza:

több kérdést tettél föl..márboccs..nem nekem kéne megtanulni olvasni...

egyébként próbáltál már beszélni vele?

2011. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!