Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha barátok leszünk a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátok leszünk a volt párommal, és én is úgy fogok vele viselkedni, akkor esetleg később még belém szerethet? Nem fogok hozzá közeledni, vagyis tényleg csak barátilag.

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 10:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
minden lehetséges ezen a világon
2010. aug. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Talán,de egy idő múlva érzékeltesd is vele h többet akarsz mint barátság

Sok sikert:)

2010. aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És hogy érzékeltessem, hogy ne legyek túl nyomuló?
2010. aug. 24. 10:27
 4/14 anonim ***** válasza:
érdeklődj iránta, beszélgess vele gyakran, mosolyogj rá...
2010. aug. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Orálkulum ***** válasza:
100%

jajjjjjj!!! most készülsz elkövetni életed legnagyobb hibáját. nyilvánvalóan még mindig oda vagy érte, és ilyenkor a legrosszabb, amit tehetsz, hogy hiú ábrándokat kergetve továbbra is ragaszkodsz. ez nem úgy működik, hogy elhatározod, hogy oké, akkor mától kezdve csak barátok lesztek, és úgy fogsz viselkedni, mert ezzel ki fogod készíteni magad. telnek, múlnak majd a hónapok, még mindig epekedsz, de se szex, se egy csók az áhított lénytől. tényleg ez az, amit akarsz? mindezt úgy, hogy igen csak kevés az esélye, hogy ti az életben még egyszer összejöttök.

vannak tündérmesék persze, a baráti körömben két eset is volt olyan, hogy a párok szétmentek, aztán most boldog férj/feleségként élnek. ennek ellenére ez nagyon ritka, és tegyük hozzá, hogy amíg külön voltak egymástól, nem tartották a kapcsolatot, más nőkkel/férfiakkal is volt kapcsolatuk, aztán az élet mégis újból összehozta őket.

nehéz az elengedés, de vagy az, vagy a szenvedés. el kell hinned, hogy nem arra születtél, hogy csak egy emberrel tudj boldog lenni.

2010. aug. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Ne hallgass az utolsóra!! Butaság csak úgy elengedi valakit akit szeretsz, de az is igaz, hogy nem érdemes rá örökre várni! Én ugyanilyen helyzetben voltam, csak barátok maradtunk sok év járás után, de elkerülhetetlen volt minden, mert egymásnak lettünk teremtve! Régen is barátok voltunk, és összejöttünk, másodszor is sikerült, pedig már új partnerek is voltak! Ne add fel, de ne rá építs az életed! Majd rájön! Ha mégse, akkor semmit nem veszítettél, van egy barátod, és az életes se róla szól!!
2010. aug. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én igazából nem tudom, hogy mit szeretnék tőle, barátságot, vagy párkapcsolatot, ezért gondoltam arra, hogy legyünk megint barátok aztán ha megint lenne valami, én ott leszek, de persze közben lehet mással is kipróbálom, hátha jobb kapcsolatunk lesz...
2010. aug. 24. 10:43
 8/14 Orálkulum ***** válasza:

ja, hát ha érzelmileg nem visel meg, hogy "csak" a barátja vagy, mert te sem tudod, hogy mit akarsz tőle, akkor nyugodtan ajánld fel neki a barátságod, de amikor ez a "csak" barátság már kezd terhes lenni, vagy állj elő a farbával, hogy te többet szeretnél, vagy szépen fújj visszavonulót. az is lehet, hogy végül rájössz, barátként végül is jobban el tudod fogadni. amit írtam, a saját példámon alapult. kihűltek az érzelmek, a lány már csak barátságra szeretet volna berendezkedni. persze ezt sosem mondta ki, ezért nekem kellett lépnem. utána még ő erőltette többször, hogy de legalább akkor legyünk barátok, amire elméletben hajlottam volna, de gyakorlatban nem voltam rá képes, tönkre mentem volna bele érzelmileg, ezért megszakítottam minden kapcsolatot.

persze ez nem jelenti azt, hogy évek múltán, ha találkoztok, akkor ne jöhetnétek össze (lásd feljebb), de mint ahogy többen mondtuk, erre ne építsd az életed, és az érzelmi világod.

2010. aug. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 poppye válasza:
ígyvan próbáld ki mással is hátha jobb lesz. de tudd hogy fiú lány között nagyon ritka a barátság. és beléd szerethet ugyanúgy.ha majd hiányzik és még úgyérzed h jobblenne mégis vele akkor megpróbálhatod újra ha őis akarja.
2010. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azért azzal tudnék vitatkozni, hogy a fiú-lány között ritka a barátság. Nekem egyik legjobb barátom fiú, egymás párkapcsolatairól is ugyanúgy szoktunk beszélni mint arról hogy milyen lesz az idő pl. :)
2010. aug. 27. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!