Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem tudom elfelejteni őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem tudom elfelejteni őt?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve , hogy szakított velem az a lány akit nagyon szerettem. de még ha most is rágondolok képes könnybe lábadni a szemem.
2011. jún. 19. 07:43
 1/5 A kérdező kommentje:
miért*
2011. jún. 19. 07:44
 2/5 anonim ***** válasza:
az elsö szerelem,a nagy szerelem stb.majd jön valaki aki segit elfeledtetni.exemmel majdnem 1 éve nem járok.neki is nemrég lett csak ujra barátnője,mert még nem ment neki utánam mással.és ez a lány az aki tudja feledtetni az emlékemet.majd neked is jön valaki ,aki jobb lesz :)
2011. jún. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 JulesM111 ***** válasza:
Van ilyen, túléled. Ööö, két éve nem voltál másik nővel, hogy még ma is a régi szerelem után pityeregsz?
2011. jún. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem csoda, hiszen az első szerelmet nagyon nehéz elfeljeteni. Ezzel a legtöbben így vannak, ha komoly kapcsolat volt, és nagyon szerettétek egymást. :)

Én ugyanígy vagyok a volt barátommal. Nagyon szerettem, még most is, 2 éve szakított velem, azóta nincs életem, de majd lesz, csak még túl kell lépnem rajta.

2011. jún. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MKs ***** válasza:

Nehéz elfelejteni! de ha otthon ulo tipus vagy nem is fog menni!

találkozz sokat¨haverokkal és ne nagyon agyalj ilyen csajozos dolgokon. Csak találkozgass haverokkkal és majd minden megy ahogy annak mennie kell. és mondjuk olyanopkat necsinálj h direkt azokat a zenéket hallgatod

amik rá emlékeztetnek, mert csak maghadat kinzod!

2011. jún. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!