Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz? Hihetek benne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz? Hihetek benne?

Figyelt kérdés

ezt régebben találtam és nagyon megtetszett... most ebben bízok(mert most picit csalódtam):



A nők olyanok, mint az almák az almafán. A legjobbak és legszebbek a fa tetején vannak. A legtöbb férfi tudja ezt, de mégsem mászik fel ezekért, sőt, még csak nem is nyújtózkodik a magasabban, de nem a csúcson lévő jókért, mert attól félnek, hogy közben leesnek és megsérülnek.


Ezért mászás és nyújtódzás helyett gyakran csak elvesznek egy almát a földről, ami nem olyan jó, viszont könnyű és veszélytelen hozzájutni.



Az almák a fa tetején csak azt látják, hogy nem nyúl értük senki. Ezért azt gondolják, hogy bennük van valami hiba, pedig valójában ők csodálatosak.


Csak várniuk kell a megfelelő férfira, aki elég bátor lesz hozzá, hogy felmásszon a fa csúcsára.


Ez igaz v csak közhely?


2011. jún. 19. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem általánosítható... ezen az oldalon is olvastam csomó kérdésnél, ahol a srácnak olyan csaj tetszett, aki minden fiú álma (pl az iskolában), vagy sokan rajonganak érte stb... Szóval szerintem inkább a fa tetején lévő almákért küzdenek a legtöbben, ezért nekik van a legtöbb választásuk, és a legtöbb pasi le is esik... és csak utána vesz le egy almát valahonnan alulról.
2011. jún. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igaz, csak egy a baj vele. A fa tetején lévő almák maguktól leesnek ha nem szedi le őket senki...

Magasról meg nagyobbat lehet esni, jobban megüti magát, mint amelyik "nincs annyira fent".

2011. jún. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
elsőnek van igaza.a szép nő kihasználja hogy az és általában a fa tetején levöek nem megbizhatoak...mig a kevésbé szép nök,akik nem kellenek minden pasinak,azok.mert értékelik azt a rendes pasit aki velük van.bár kinek mi a szép.sokszor engem is lenéznek és csak azt akarják,de nekem tartos kapcsolataim voltak.olyankor esnek is po***ra mikor elküldöm öket a búsba...és nem vagyok egyáltalán jo nö szerintem.és mégis megtalálnak a nem normálisak...
2011. jún. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hihetsz benne, szép hasonlat. Bár én mindig úgy gondoltam, hogy az ilyeneket az olyan nők és férfiak találják ki, akik nem találnak maguknak senkit. Én is ilyen voltam. Nem tudom, lehet te kivétel vagy, nekem rá kellett jönnöm, hogy nem a férfiakban van feltétlenül a hiba, hanem bizony bennem is akad nem egy:) Most egy csalódás után vagy, természetes, hogy valami mentőövre van szükséged:) De azért szerintem a saját házad táján is nézz körül, mert annak is oka van, ha csak annyi a hibád, hogy rosszul választasz!:)

23N

2011. jún. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!