Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Találtam egy zsírégető táplálé...

Találtam egy zsírégető táplálékkiegészitőt, hihetek e benne? Burn-FX.

Figyelt kérdés

Nos egy falucskában élek(15 vagyok,171cm/76kg)és nemrég nyílt egy fitness-terem.Láttam hogy reklámozzák ezt a táplálékkiegészítőt hogy milyen jó!Burn-Fx a neve valamint itt 1 link:

[link]

Ez elősegít valamit is a fogyáshoz vagy csak a pénzt dobnám ki rá?

Már az is jó hogy csökken az étvágyam tőle,viszont lehet hogy nem is kell ilyen drága cumót vennem hanem pl pár100ft-os teátol is csökken az étvágyam,vagy valami ilyesmi.

Előre is thx:)


2009. aug. 21. 01:05
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem igazan jo tablettazasokba belekezdeni mert az egeszsegtelen es ki tudja mifele mellekhatasokat hordoz..ugyhogy inkabb egy termeszetes dologgal foggyal le ha eppen le akarsz.
2009. aug. 21. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
valamint lehet látni hogy tartalmazza az L-Karnitin-t ami sokak által közkedvelt aminosav.(teljesítménynövelő?)
2009. aug. 21. 08:47
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Kipróbálni ki lehet, de ne felejtsd el, hogy ez is csak akkor hatásos, ha mozogsz is mellette! Csak poroktól, tablettáktól nem lehet lefogyni. Tehát mielőtt elkezded szedni, gondolkozz el azon is, hogy mit fogsz sportolni, mert anélkül nem fogsz fogyni, és csak egy rakás pénzt dobsz ki az ablakon!
2009. aug. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Minden nap sportolok(kiv.hétvége)hetente 5x úszok +futok+bringa,szal az megvan

Csak elég lassan fogyok:(

eddig 1 hónap alatt 2kg ment le,nem tudom miért,pedig diétázok.

Hetente 1x meek wc-re ami szerintem nem túl jó..

2009. aug. 21. 17:22
 5/6 anonim ***** válasza:
ha még bizonytalan vagy és nem akarsz sok pénzt kidobni egyszerre, akkor próbáld meg a DM-es L-karnitint. 1200ft körül van és 400mg van egy tablettában. Minden edzés előtt fél órával 5db-ot lenyelsz. Ha 2hét után érzed a különbséget, akkor érdemes minőségibb L-karnitinre beruházni. Ha nem mozdul a súlyod, akkor próbálhatsz thermo cuccot, de az terheli a szívedet hosszú távon.
2009. aug. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem táplálkozol normálisan szedhetsz bármit, kínozhatod magad a konditeremben nem fogsz fogyni. Napi 8 kajálás, 1200kalória, testúly*2g fehérje, 50-120g szénhidrát.

Egyél párolt csirkemellet rizzsel (a fenti számokat figyelemben tartva, szénhidrát inkább délelőtt és edzés előtt). A zsírégetők nem csodaszerek, nem helyettesítik a testmozgást és a normális kajálást.

2009. aug. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!