Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta végeztek önkielégítést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta végeztek önkielégítést, és milyen rendszerességgel? Nemet, kort írjatok légyszi!

Figyelt kérdés

(zárójelben kérdezem, hogy normális, hogy nem merem megujjazni magam, csak csiklóingerléssel tudok önkielégítést végezni)


egy fiatal lány


2011. jún. 19. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Másodikra nem tudok válaszolni.

Elsőre:

11 éves korom óta szoktam maszturbálni. Rendszeresen.

Távkapcsolatom van, így hétköznap napi 2x, hétvégén nem szoktam mert olyankor ugye nem kell :P

21/f

2011. jún. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is korán kezdem, izgatott ahogy a paplan csiklandoz ..... kb 12 éves lehettem, változó a rendszeresség mivel van barátom, de kül. a heti 2megvan. Én nem tudok elélvezni ha ujjazom magam, a csikló ingerlésével azonban egyre intenzivebb. 19/l
2011. jún. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
11 éves korom óta állandó rendszereséggel a másodikra nem tudok válaszolni.13/F
2011. jún. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!