Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még normális fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még normális fiúk?

Figyelt kérdés

Hol lehet normális fiúkkal ismerkedni?

Olyanra gondolok, aki nem csak a külsőségekre, és a szexre hajt, hanem lehet vele értelmesen beszélgetni, megértő, nem akad ki minden apróságon.És nem kavar egyszerre több csajjal. Nem divatmajom, nem akar mindenáron megfelelni másoknak.

Vannak még ilyenek, ha igen, akkor mégis hol?

14/L


2011. jún. 19. 13:28
 1/7 TOMAtm ***** válasza:
a te korodban...öööö....most ballagnak 8adikból.
2011. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen fura, de vannak, nem is kevesen. A te korodban szerintem nehezebb ilyen fiúkat találni, mert a 14-15 évesek még gyerekek általában, az idősebbek meg már másra hajtanak. Szóval várjál, ne ülj otthon, mindig szervezz magadnak programot, aztán majd csak összefutsz valakivel.
2011. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Határozottan van! Énis ilyen vagyok, ha kicsit idősebb lennél, még meg is keresnélek! ;) :)



17/F Veszprém

2011. jún. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sajtisztikus válasza:
Vannak, csak szórványosan. Mondanám hogy itt vagyok de már van barátnőm. :P 14/F
2011. jún. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vannak, csak a te korosztályodban nem túl sok.. :)

17/F

2011. jún. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én pont ilyen vagyok!! :)

14/F

2011. jún. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gauldoth válasza:
A barátnőm szerint van :-)
2011. jún. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!