Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szép lányok, sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szép lányok, sokszor érzitek hogy félnek tőletek a pasik?

Figyelt kérdés
Jogos a félelem, csak a legjobb pasikkal álltok szóba vagy átlagos külsővel is van esély?
2011. jún. 19. 14:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem érzem, én tudom, hogy félnek tőlem a pasik. Azt is tudom, hogy 10ből 9 ember élből lökött pics.@nak vagy plázacicának gondol (utóbbit nem értem, sportosan öltözöm és barna a hajam).


Hála Istennek elég nyitott vagyok, általában én kezdek mindig közeledni az emberek felé, és mikor látják rajtam, hogy rendes és kedves vagyok, kibukik belőlük, hogy "mikor először láttalak ezt meg ezt gondoltam rólad, de tévedtem". Hát igen... :(


Szóval igen, a férfiak tényleg félnek és nem, nem csak jóképűekkel barátkozom. Akár párkapcsolati akár baráti céllal.


22/L

2011. jún. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
a barátom mesélte, hogy egyszer összejött egy meseszép csajjal, és kifejezetten zavarta, hogy a csaj nagyon szép volt. zavarta, hogy ha mentek az utcán, akkor mindenki megbámulta a csajt. nem arról van szó, hogy nem volt büszke arra, hogy de szép bnője van, de zavarta, hogy ennyien nézték, meg mondta, hogy ott volt benne a félelem, hogy mivel ennyire szép, sokan próbálkoznak be nála, neki meg nincs kedve azon stresszelni minden nap, hogy éppen ki hajt a bnőjére.
2011. jún. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

milyen neked a nagyon szép lány?:D

erre a kérdésre így nem lehet válaszolni

Egyébként kicsit unom,h.minden lány el van úgy könyvelve hogy csak a pénzre hajt és a külsőség számít neki.

..

Ez egyáltalán nem így van,beindulhat a kémia egy (mások által)ronda pasi iránt is,minden egyénfüggő!

2011. jún. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom magam meseszépnek, bár a környezetem mást állít. Tehát, ha azt vesszük, hogy mondjuk én tényleg szép vagyok, akkor igen, a fiúk félnek tőlem. Legutóbbi két kapcsolatomban a fiúknál úgymond én kezdeményeztem, vagyis csak megadtam a kezdő löketet nekik. Egyik sem tudta volna elképzelni, hogy majd egyszer egy ilyen szép lány szóba áll velük. Nem tudom ettől miért kell félni. Mindenkinek más az ízlése.
2011. jún. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azért szerintem mindenki tudja, hogy ma nagyjából milyen nőket tartunk szépnek és hogy ő ezek alapján szépnek számít avagy sem. De akkor mondok példát, Iszak Eszter szerintem nagyon szép.
2011. jún. 19. 15:14
 6/16 anonim ***** válasza:

14:52-es vagyok!

Oké,akkor én befogom,mert akkor én nem vagyok szép:D

(egyébként meg csak azért írtam 'hogy ki számít szépnek',mert az aki ezt beismeri nem túl szimpatikus vonás,továbba az sem javít a helyzeten ha úgy fogalmaz hogy mások szerint,nagyon is tudja magáról akkor hogy szép)

2011. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Iszak Eszter a nagyon szép? Hűha... :D


Na látod, ezért kell feltenni a kérdést, hogy kinek mi a nagyon szép. ;)

2011. jún. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Iszak Esztert nem tartom álomszépnek :D a meseszép pl Adriana Lima [link]


és Brooke Shields :DD én is így nézek ki mint ők, de nem félnek tőlem a pasik, viszont van 1 aki szerintem igen, vagy nem jövök be neki,pedig nekem csak ő kellene :// ilyen ez :)

2011. jún. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nálam ez anagyon szép:

[link]


[link]


[link]


[link]


Másnak meg lehet, hogy ők nem tetszenek.

2011. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
utolsó: ezek közül a 2. lány GYÖNYÖRŰEN SZÉP, az első is szép. a többi meg különleges inkább mint szép :D
2011. jún. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!