Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, Most akkor hogy van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Most akkor hogy van ez?

Figyelt kérdés
Mindenütt azt olvasom, hogy hmm minél jobb melle meg feneke van egy lánynak, annál jobban csorgatjátok utána a nyálatokat, DE! Itt mindig írjátok, hogy jaj, csak nekünk, lányoknak fontos a külső meg a pénz... és hogy nektek nem fontos, hogy egy lány nem egy bombázó, fő, hogy legyen kedves, és helyes. Na most akkor mi van? nem értem... csak mert én sem vagyok elvileg ronda, na az alakom sem elsőosztályú, mégsem tetszem sok fiúnak.. A másik meg az, hogy miért osztjátok a 14-16 éves p*csákat, amikor gyakran pont ti álltok le velük?? nem értem, most akkor mivan?
2011. jún. 19. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
én nem állok le velük . :)
2011. jún. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ugyanaz hogy a lányoknak is kedves pasi kell de aztán lelépnek az első nagymenő bunkóval :D fiúknak is a kedves lány kell de a nagymellű szőke akkor is vonzóbb marad ha bevallja ha nem.

18f

2011. jún. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy az ember kit nézeget az utcán, kire izgul fel könnyen és hogy kit választana élete párjának, különböző dolgok. Nem csak a férfiaknál, a nőknél is.
2011. jún. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaz a kérdés fiúkanak szól, mégis irnék neked pár sort. A külső fontos. Ha egy fiú kapcsolatot akar egy helyes kedves lányt keres. nah ez ritka.... ágypartner kell nekik és erre tökéletesek a fiatal 14- 16 éves kislányok. Persze ezekkel nem dicsekszennek. Van kivételes a fiatal lányok közt is, szerencsére, és kivételes fiúk is. A kor haladtával kinövik. Biztos szép vagy, és jön majd valaki akinek te leszel a bombázó még ha "másod osztályú" is a tested. Rem nem baj h belepofáztam :)
2011. jún. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy egy fiú "csorgatja a nyálát" valamelyik lány után, még nem jelenti azt, hogy járna is vele, vagy el is venné feleségül. Partnernek, feleségnek a kedves, melegszívű, hűséges, megbízható lányok a jobbak, még akkor is, ha "csak" átlagos a kinézetük. Egyéjszakás kalandnak izgalmas lehet egy dús keblű, szép lábú, csábos szöszke, de hosszú távon nem biztos, hogy kellene.
2011. jún. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Pisicsepp válasza:
0%
azért állunk le velük mert a kis naivak 5 perc után cidáznak ha ügyesen csináljuk. És igen, az a lány a fa.a akinek van jó melle meg segge és jó buta és ki lehet használni. majd 30 évesen keresek egy okosat, addig meg teljesen jóól elvagyok így.
2011. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%

Az van, hogy a nőknek csak a külső számít, aki nem néz ki jól annak soha nem lehet barátnője ezért nem volt nekem sem pedig átlagosan nézek ki, te csak ne rinyálj mert neked lehet párkapcsolatod!

21f

2011. jún. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

F/21 most miért vagy minden nőre dühös? Ez így nem fair. Mi sem vagyunk egyformák, ahogy ti sem...

Én speciel úgy vagyok vele, hogy isten ments a nagymenő, kigyúrt pasiktól... ettől függetlenül nem találok magamnak pár, .. de majd találok remélem. És te is fogsz találni magadnak párt, biztosan.

2011. jún. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2011. jún. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!