Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek nincs gyereke, annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nincs gyereke, annak milyen hosszútávú életcélja van?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy ha valaki nem szeretne gyereket, akkor ha véletlenül nem valamilyen sok ember életét befolyásoló tudós, politikus vagy valaki aki mondjuk 40-50 éves korára nagy karriert csinált (de még ha így is van akkor is) annak milyen életcélja van?
2011. jún. 19. 15:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én akinek gyereke van? Mert ott a mi cél? Szül gyereket, de miért? Mert szeretné jó esetben. Akarni meg akármit lehet. Felneveli a gyereket mert kötelező és mert szereti (jó esetben), és? Felnő a gyerek, elmegy. Mi ebben olyan jó, mi ebben a cél? Azon kivül hogy remélhetőleg szeret? Szeretni más is tud. Ennyi az egész. Mennyivel több ez mint akinek nincs gyereke? A világon ezer dolog van ami érdekelhet valakit.
2011. jún. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok, mert ezt nem azért mondom, mert akinek van gyereke annak sincs célja. Hanem azért kérdezem, mert én meg nem akarok gyereket, és ugyanúgy totálisan nem értem, hogy a gyereknek mi az értelme, mint fordítva.
2011. jún. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

aki nem akar gyereket -később sem - az a felelősségvállalástól fél, vagy önző és csak magának akar élni

nem azért, mert valami hu de nagy célja van

2011. jún. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mert aki gyereket akar az ugye tökéletesen felelős és önzetlen? ^^ Meg ugye az életben az egyetlen felelősség a gyerek, mi? Hejj de tudod a tutit!
2011. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hol az összefüggés?
2011. jún. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Tyler913 ***** válasza:
100%
Eleg szomoru,hogy valakinek a szaporodas jelenti az egyetlen eletcelt,az elet ertelmet.Persze nem a gyerekvallalas ellen beszelek,de ha valaki nem tud miert elni a gyerekeken kivul,az mit csinal majd,ha a gyerekek felnonek?Akkor vege az eletenek?
2011. jún. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

16:22 vagyok

16:25-nek:

azzal, amit írtam, nem cáfoltam az ellenkezőjét

nem akarlak jellemezni...kibirom...

2011. jún. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

illetve, az ellenkezőjére nem vonatkoztattam

tehát:

aki nem vállal gyereket = felelősséget nem vállal, de aki vállal gyereket nem mondtam, hogy vállalja is a felelősséget!!!!!!!!!

2011. jún. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

bocsi, megint én:

a felelősséget jelen esetben csak a gyerekvállalásra értettem


itt magyarázkodok idegeneknek....

2011. jún. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valami másra teszi fel az életét, valami maradandót akar alkotni, az embereknek segíteni, amire felteszi az egész életét, minden idejét, vagy vallási elkötelezettség miatt nem vállal gyereket.

Igenis lehet életcélja annak is, akinek nincs gyereke.

Sőt, sok nőnek nem is lehet gyereke. Akkor ők már ássák is el magukat, mert értelmetlen, céltalan az életük? Azért ez nem így van.

Szerintem a gyerekvállalás egy csodálatos dolog, bár nem biztos, hogy mindenkinek való.

Annyi ember él a világon és annyifélék vagyunk. Sokféle lehetőségünk van a tartalmas életre.

2011. jún. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!