Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nézik le és bélyegzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le és bélyegzik meg azokat akik nem akarnak házasodni? Mintha mindenkinek csak a házasság-gyerek kombó lehetne az életcélja. van még olyan nő aki nem "őrül" meg harmincon túl? 34 ffi

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 08:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
50%
Ez az ember genetikai programja, más szóval "az élet értelme". Ne csodálkozz, hogy a nagy többség követi.
2011. szept. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem manapság már inkább azt nézik le, aki szeretne házasodni...


34 éves létedre meg lehetne neked is több eszed annál, mint hogy gyerek és asszony nélkül tengesd a napjaidat... Nem baj, amikor leszel már 60-70 éves és nincs melletted senki, mert a szülők már meghaltak, a barátok meg inkább a családjaikkal vannak, majd rájössz, hogy hol rontottad el.

2011. szept. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
29%

Nem várhatod el egy korodbeli vagy akár fiatalabb nőtől, hogy örök életében elég legyen neki az együttjárás. 1-2 évig még oké, de te meddig gondoltad? HOgyan képzelsz el egy tartós kapcsolatot?

Ha ezt lenézően "megőrülésnek" nevezed, önző egy alak lehetsz... Függetlenül attól, hogy én se vagyok az a típus, aki a második randin erről beszél, ez a hozzáállás nekem se tetszene. Vannak egyébként olyan nők, akik hozzád hasonlóan gondolkodnak, de akkor se kéne ilyen lenézően nyilatkozni azokról, akik nem...

30/N

2011. szept. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem ez az élet értelme. Ez csak a társadalmi elvárás!


Azt csináld amihez kedved van és ne azt amit elvárnak.

2011. szept. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
72%

mindig kinézik azt aki nem követi a birkacsordát.

szürke egér vagy?tul extrém?stb.

én nem akarok megházasodni,nem birom elviselni a kölyköket,nem is akarok,és még a szexet is utálom. na van ennél gázabb dolog?

25/L

2011. szept. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
11%

"Szerintem nem ez az élet értelme. Ez csak a társadalmi elvárás! "


Úgy imádom az ilyen divatmajmokat... Lázadjunk, mindegy mi ellen, de lázadni kell!!!

Majd amikor az lesz a társadalmi elvárás, hogy ne házasodj, akkor meg ez ellen fogsz lázadni és elveteted magad hirtelen?

2011. szept. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
90%

Még csak 25 éves vagyok, szóval nem tudom, hogy lesz-e ez a bizonyos "harmincon túli megőrülés", de egyelőre egyáltalán nem érzem azt, hogy én képes lennék arra, hogy férj és gyerekek...

Valóban ez a társadalmi elvárás, egyre nehezebb kibújni az e témában feltett rokoni, ismerősi kérdések megválaszolása alól.

Szerintem, aki nem érzi úgy, hogy családot akar alapítani, az ne tegye, mindenkinek a magánügye. Ennyi.

2011. szept. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
8%

Szépen egyedül fogsz maradni te karrierista pi..a

..majd egyedül vissza nézhetsz a boldog életedre!!!!!!!!

...rosszul vagyok az ilyen nőktől!!!!!!!!!!!!!

2011. szept. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 A kérdező kommentje:
Én vagyok önző? Aki azt írta hogy majd öregkoromra egyedül leszek at az önző. Ezek szerint gyorsan lépnem kéne hogy találjak egy öregkori gondozót? Na szép, mondhatom.
2011. szept. 29. 09:23
 10/75 anonim ***** válasza:
64%

ÉN se akarok gyereket se feleséget.Én élni akarok,sajnos nem sok nő alkalmas rá,elhíznak,igénytelenek lesznek úgymond leülnek.Meg én spontán ember vagyok,ha valamit csinálni akarok akkor nem fogok egy gyerek miatt visszalépni úgymond,nem vagyok képes rá,hogy egy gyerek miatt átrendezzem az életem,igen karrierista vagyok,és imádom a csillogást,a szép nőket.

Én se értem miér baj ez,nekem más okoz örömet.

24F

2011. szept. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!