Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés volt az első csók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés volt az első csók?

Figyelt kérdés

Hány évesek voltatok? Hol és ki csókolt meg?

kort és nemet is pls. :D


2011. jún. 19. 19:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

fura és nyálas... már idegesített, h mindenki smárolt az osztályból csak én nem, ezért megkértem egy fiúhavert, h tanítson meg...nem nagyon jött be :D 15 voltam...


22/L

2011. jún. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 bix ***** válasza:
100%
15 éves szülinapi buli. jó ideje tetszettünk egymásnak. jó volt, de aztán persze egy kis gyakorlattal később sikerült űberelni:)
2011. jún. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen, egy srác, akit alig ismertem, be voltunk piálva, és nem gondoltuk volna, hogy összejövünk, aztán találkozgattunk, és végül összejöttünk :D ez közel egy éve volt, azóta is együtt vagyunk :). a csók jó volt, csak akkor megbántam hogy egy vadidegennel volt az első, ma már nem bánom, így tökéletes :D (ha nem derült volna ki 15/L xd)
2011. jún. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

a legelső nemvolt túl jó.. a srác teljesen letámadott, a nyelve kb a mandulámat csikizte.:s phuuj:) viszont a helyszín az romantikus volt: debreceni nagyerdő télen, mindenhol hó stb. ez a 14.szülinapom előtt 1hónappal volt.

a mostani barátommal viszont már tökéletes volt az első:) 4en-5en összejöttünk nála esti filmezésre. a többiek mind kimentek cigizni, így csak ketten maradtunk. átkarolt, majd fölémhajolt, és lassan közelített az arcomhoz.. teljesen levett a tábamról:) annyira gyengédek, és puhák voltak a mozdulatai, de mégis magabiztosan haladt felém.. ah:) fél éve imádjuk egymást:)

16/L

2011. jún. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
13 voltam, a srác aki tetszett elhívott sétálni, beszélgettünk aztán megcsókolt, konkrétan a fogaim között próbálta beerőltetni a nyelvét, elég bénán, szóval furavolt...
2011. jún. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
14 lehettem mikor egy házi buliba voltam és egy sráccal nekiestünk a dolgoknak...xD 17L Nő
2011. jún. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

14 éves voltam, egy esküvőn találtunk egymásra egy sráccal... telihold volt, igen romantikus... nekem tetszett a csók, jól csinálta a fiú, nem volt túl nyálas, sem túl nyelves, tökéletes volt:) utána sajnos nem lett semmi, mert messze laktunk egymástól

23N

2011. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem nagy dolog. :)
2011. jún. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon romantikus volt mint a tündérmesékbe. 16 voltam második randin feküdtem a srác ölébe beszélgettünk... Aztán elővettem a labellom (óránkétnt szoktam használni ha van nálam :D) kikentem a szám erre jött a "megkóstolhatom a szádon azt a bigyuszt" nagyon zavarba jöttem csak hebegtem de addigra már a számba volt :D Nem tudta hogy először csókolózom meg is lepődtem mikor bedugta a nyelvét a számba el is kaptam a fejem xD Vörös voltam mint a rák mondom "béna vagyok béna vagyok" erre szembenézés komoly arc "majd én megtanítalak" baaaaah xD

Hát igen kár hogy a végén nem lett a kapcsolatunkból semmi :) De jó kis kaland volt :)))

17/L

2011. jún. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
14 évesen, egy haverokkal lógos estén. Nem volt jó, úgyhogy gyorsan el is mentem :D
2011. júl. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!