Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen számotokra a tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen számotokra a tökéletes csaj/tökéletes pasi? Belső, külső tulajdonságok. Bármit leírhatsz. : DDD

Figyelt kérdés
Hajrá !!!
2011. jún. 19. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Külsőleg nem olyan fontos de ha álmodhatnék egy jó pasit akkor ilyen lenne: Magas, olyan 80-90 kilós, nem kell hogy izmos legyen mert nekem nem jön be ha valaki kigyúrt, kék vagy zöld szem, barna tüsi haj, szép fogak, kedves arc, elbűvölő mosoly.

Belsőleg meg: Erélyes de ne nagyon akaratos, őszinte, hűséges, vicces, bolondozós, igényes, !!PLETYKÁS!! imádom amikor egy pasival lehet pletykálni :D, beszédes meg hát az ilyen szokásosak :D

20/L

2011. jún. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
legyen hűséges, őszinte, kedveskedő, édes, vegyen le a pillantásával a lábamról, változatos, vicces de fontos dolgoknál komoly, érett és értelmes. csókoljon jól és legyek én a mindene és azért nézzen ki jól :$. a legjobb hogy ezen tulajdonságok közül mind illik a barátomra :D
2011. jún. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A minap volt egy ilyen kérdés, csak ott éppen 'álompasiként', 'álomcsajként' emlegettük. Mivel tökéletes nem létezik, betudható álompasinak is, szóval kimásoltam onnan a válaszomat:)


Az én álompasim:

Nálam magasabb, de nem égimeszelő. A szeme kék vagy barna és sugárzik belőle a melegség. A haja barna, a fazonja mindegy, de jól álljon neki, egyébként a hosszú haj nem igazán jön be, max. a fél hosszú haj. Izmos, de nem az a nagyon kigyúrt pasi. Normális, férfi ruhákat hord, mindig az alkalomhoz megfelelően öltözik. Az alapvető higiénia természetesen stimmel, a kar, láb, mellkas, has szőrzet van, ettől férfiasabb. Borostája is lehet (ha jól áll neki), de akkor vigyázni kell a vad csókcsatákkal, hogy ne dörzsölje ki az arcom annyira.


Megbízható, figyelmes, férfias férfi, aki mellett még inkább nőnek érezhetem magam. Időnként romantikus, lehet vele beszélgetni, szeret viccelődni, humoros. Nem tudok mellette unatkozni, társasági életet él, szeretné minél jobban megismerni a világot velem az oldalán, de ha már családként funkcionálunk, gyerekünk/gyerekeink van a családot helyezi előtérbe. A háztartásban segít, ha kell. Ha pedig megszületik a gyerekünk/megszületnek a gyerekeink kiveszi a részét a gyereknevelésből, sok időt tölt a kicsikkel, sok közös programot szervezünk.


Szép álom...Remélem, egyszer valósággá válik! :$ :)

16/L


A kérdés pedig ez volt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2011. jún. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

A kisugárzás a legfontosabb számomra, imádom, amikor egy lány mosolyog, nevet, szép sötétbarna szeme van barna bőrhöz (öhm... magyar lányt keresek, nem csak Magyarországon élőt :D) és hosszú, dús, finom illatú sötétbarna hajhoz (szeretem szagolgatni xD), szép szája van, sportos legyen, mivel 175 vagyok, legyen kb 168 körül, hogy ne érezze magát fostosan magassarkú cipellőben, a mell az teljesen mindegy, legyen humoros, kedves, nem túl konzervatív, de nem is streetwalker style, de ami a legfontosabb: érezzem magam jól vele, szeressen, szeressem, és legyen ápolt.


Ugyanilyen paraméterekkel szőke/világosbarna haj kék szemekkel is frankó. Megveszek értük. :D Vagy sötétbarna haj zöld szemhez és kreolos bőrhöz, hogy összeilljünk.


A belső az mindenhol egyértelmű szerintem, arról többet nem írok.


Aztán remélem, találok is egyet... :D


17/F

2011. jún. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
tökéletes csaj akinél mindig van SÖR
2011. jún. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19:58: Látom, neked sem volt kedved még egyszer leírni... :D
2011. jún. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
13%
legalább 110 cm magas ( de max 130) 56 éves 45 kg
2011. jún. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Legyen hűséges, bájos, aranyos, őszinte, ne legyen buta, legyen bújós, zöld szem előny :D lehessen vele beszélgetni, külsőre: 160-180cm közötti, ne legyen nagyon vékony, ne legyen túlsúlyos, legyen átlagos melle

F22

2011. jún. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

Barna hajú, barnás-zöldes szemű, magas, testalkatra kicsit izmos, de inkább mackós :$ aranyos, édes, hűséges, ŐSZINTE. Szeressen beszélgetni, legyen jó a humora, legyen társasági ember. Legyen szép mosolya, és törődjön velem :$ Sztem ennyi :) ezek a legfontosabbak ^^)


18/L

2011. jún. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

170-180 cm magas kedves, aranyos, érzéki, vegye a poénokat, szeressen, ne legyen csontkollekció, lehessen rajta mit fogni :$ de a lényeg a mosolya és a szép barna szeme :$


17/F

2011. jún. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!