Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet velem a baj? Egyszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a baj? Egyszerűen nincs egy pasim se.22/L

Figyelt kérdés

22/L vagyok...és végsőkig el vagyok keseredve... :(


Pedig azt mondják szép vagyok, csinos stb. és mégse...:(



[link]


2011. jún. 19. 20:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Honnan írsz?
2011. jún. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Biztos te vagy a képen? Tényleg egy szép lány vagy, de a pasik csak futnak utánad, mert lehetetlen, hogy nem. Én azért nem ismerkednék meg veled, mert túl szép vagy, hogy igaz lenneXD Más különben nagyon szívesen megismernélek. Nem a külső a fontos, de nem tagadom, hogy egy szépség vagy:)
2011. jún. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Túl válogatós vagy, és csak a legjobban kinéző pasikkal állsz szóba, ők meg nem biztos h téged választanak a sok jelentkező közül.
2011. jún. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

20:56 Abszolút az aranyos, normális átlagos srácok jönnek be...

(nem véletlen neked válaszolok)

tehát, egyetemista, aki élhet a szüleivel - abszolút kedvenc... :)

2011. jún. 19. 21:01
 15/23 anonim ***** válasza:
Én a szüleimmel élő 23 éves egyetemista vagyok :D (pontosabban egyetem alatt kollégium :) ). És hát azt kell mondanom, hogy ez a kép alapján gyönyörű vagy. Kár, hogy nem magyarországi vagyok :)
2011. jún. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Sajnos így neten keresztül, anélkül, hogy ismernénk nehéz megmondani, hogy mi a probléma. Egyébként nem minden a külső ill az pedig egy dolog, hogy mit mond a szűk baráti kör:)

21/F

2011. jún. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
A kép alapján nagyon jó csaj vagy. Milyen módon próbálsz ismerkedeni? Neten, buliban, kávézóban, bárban?? Én tuti megnéznék egy ilyen csajt. :) :)
2011. jún. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Mivel szeretek énekelni (nem tudok, de poénos az én hangomon a "jég dupla whiskyvel"...:) - ezért pl. kareokee-bárba..

egy. bp.-en...


de oda viszont két barátnővel szoktunk eljárni..., és sokszor a végén egyedül maradok.. :-/

2011. jún. 19. 21:32
 19/23 anonim ***** válasza:

Kicsit hosszú leszek, van olyan dolog, ami nem tartozik ehhez a topikhoz, de vmilyen szinten kapcsolódik:


Kicsit másént közelítem meg a dolgokat:


Tudod nagyon sok fiatal ember magányos, legyen ez nő vagy férfi. Furcsálom ezt a dolgot, hogy miért lehet ez? A XXI. században élünk tele szórakoztató eszközökkel és fécbúk megoldásokkal. Mégis az emberek magányosak. Mi az oka az elidegenedésnek? A párválasztási gondoknak? Az emberek teljes mértékben elszigetelődnek egymással.


A társadalmunk bestruktúrálódik. Ami nem jó. Ideje lenne felnyitni a szemünket, hogy álomvlágban élünk, ahol azt próbálják elérni, hogy minnél több ember maradjon a magány mély poklában. Hogy érintkezzenek egymással az emberek sehogy. Se úgy, se így. Nem véletlen a sok elektronikus kütyű, a tv, internet(főleg), az idióta média ami átmossa az emberek fejét...

A társadalmi szerepek megváltoztak és ez kihat a párkapcsolatra is...


Deh...


Tudod nagyon sok pasi magányos, mégis a lányok szóba sem állnak velük. Hiába helyesek, kedvesek a férfiak. Mellesleg sok férfi el van bizonytalanodva és itt maradjunk a 20-26 év közöttieknél. Nem csodálom, hogy sokan nem járnak sikerrel.


A lányok az elvárásaikkal a kissé különös gondolkodásukkal elriasztják a hapsikat. Igazából nem baj, ha vannak elvárásaink, ám a lányoknál az elvárások módja eléggé nem normálisnak mondható. És ezt atekintetben mondom, hogy a lányoknak óriásiak az elvárásaik a férfiaval szemben. Legyen izmos, sok pénze, és így tovább...


Nyilvánvalóan a hölgyeknek elég annyit tenni, hogy mosolyognak kicsit, valami vékony harisnyát húznak a lábukra, szandál félséget vagy mit :a lábukra, szoknyát és és egy hozáillő felsőt. A férfiak biztos szemet vetnek majd rájuk.


ÉS sok hapsi azt gondolja, hogy a szép lányoknál esélyük sincs. Mert nem izmosak, nincs menő ez-az amaz. Persze ez sem igaz teljes mértékben, de nyilvánvalóan te sem mennél hozzá egy olyan emberhez aki netto 60 e ft-ot keres, a másik férfi meg 250 e ft-ot. Nyilvánvalóan az utóbbit választod.


Persze sok a bunkó, és ostoba hapsi is, ezt nem tagadom....


Párválasztás terén a férfiak frusztráltabbak, nehezebben nyilnak meg, mert nagyon sok az elutasító, bonkó, beképzelt lenéző lány.

Egy nő mindig fog találni valakit magának, ritka az olyan, hogy nem. Fordítva nem igaz teljesen. Vagyis mint mondtam könnyebben. Ezt nem akarom ecsetelni, hogy miért..


Lényegében annyit akartam írni, hogy ne akarj a külsőddel foglalkozni.. Légy ápolt, tiszta és magabiztos. Nem kell 20 kg smink meg extra divat ruha.

Legyen meg a természetes szépséged, és légy kibékülve magaddal. Egyszóval légy az aki vagy, ne akarj többet.


Ti lányok azt hiszitek, hogy a férfiak csak a szép nőkre buknak. Ez igaz. De tudod miből ered a szépség? A szépség belűlről fakad. Ha mindenki meg van elégedve a belső világával és az esze a helyén van, nem lehet gond. Dehát a média sok ember ideálját megváltoztatja és mindenből a tökéletességet kell elérni. Ami hülyeség.


És nem a ruha teszi az embert!!


A magyar lányok tényleg szépek, de alig találok olyan lányt, aki nem csak magával van elfoglalva. Mert a hölgyek 70-80%-a divat szerint cselekszik. És ez alapján ítélik meg a másikat.


Nem mondom, hogy szép vagy. De azt sem hogy ronda. Nem ismerlek. Kép alapján nem fogok ítélkezni, mert akkor nem lennék őszinte.


Mint modtam légy kibékülve magaddal. És ne tedd fel a mércéket párválasztás terén, mert meglátod idővel minden múlik. A szépség, az erő, még a szerelem is. De a szeretet örök.


Ahhoz hogy átéld ezt, meg kell tanulnod másként látni a világot. Ne akarj tökéletes lenni, és ne várd a másiktól a tökéletességet.


Igazából nem így akartam leírni a dolgokat, mert nem jó kezdtem. De most így sikerűlt ez. De ha adódik lehetőség, majd normálisan elmondok minden.


Egyébként ugyanebben a cipőben is vagyok. Mondjuk csak azért mert nincs bnőm. Még korban is egyidősek vagyunk.

2011. jún. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
És ha nem egyetemista akkor kizárt dolog lenne? Ha érettségije van az már kevés?
2011. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!