Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönnek az olyan pasik mint ő?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 19. 20:50
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Adok egy tanácsot!Így látatlanba, és úgy hogy nem ismerlek tudom hogy nem kéne, de adok, és fogadd meg! Válts stílust, légy kicsit férfiasabb, és télen hordj csak sapkát, mert nyáron nem előnyös semmilyen szempontból... Büszkén vállald, hogy férfi vagy/leszel, és viseld bátran az arcszőrzeted, (persze igényesen)és ne a divatmajmokat kövesd... Legyél kicsit önmagad, és ha ez mind meg van tegyél fel még 1 képet, és akkor megmondjuk, hogy mi a szitu.
2011. jún. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

hmm bocsi de nem nagyon. az arca amúgy szép és szerintem jó pasi lenne belole ha tenne érte...eloszor is a haján változtatna.. így ez olyan "emo" .a 12-14 éves csajoknak az ideálja :D de ha ettol idosebb csajt akar akkor irány a fodrász de surgosen.

17/L

2011. jún. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

Najó az uccsó előtti kérdező kitalálta h így nézek ki, ez amúgy nem én vagyok hanem danny worsnop az asking alexandria énekese. Előtte nem is ismertem ezt a figurát de az osztálytársaim mondták h brutál hasonlítok rá... Am 16 vagyok és most megkaptam őszintén szólva :) am nem vagyok emo-s, utálom azokat a típusú embereket akik mindenben csak a rosszat látják, és utálnak létezni, és aztmondják h "ők senkire se számíthatnak, egyedül maradnak életük végéig". Pedig tehetnének ellene, de csak ülnek egy szobába, magukat fotózzák és csak annyi jót tudnak mondani h " 1000nél is több ismerősöm van facebookon"

am télleg nagyon hasonlítok rá mert a hajam az pontugyanilyen :"D

de a közvéleménymiatt levágatom mert elnézve h mennyi lánynak nem jön be ez a stílus akkor ezen változtatni kell xD am akinek meg bejött az kicsit a korosztályom alatt van :"D

köszi minden választ ;)

2011. jún. 21. 23:03
 34/34 anonim ***** válasza:
Ez egy jó döntés. :)
2011. jún. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!