Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Bejönnek nektek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bejönnek nektek az olyan fiúk akiket nem lehet könnyen megkapni?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy egy kicsit meg kell értük küzdeni.
2011. okt. 31. 22:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

Lány küzdjön egy fiúért? Te hol élsz? xD

Hagynám a p_icsába!Nem kúsznék érte a földön!!!

2011. okt. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nem, mivel a küzdés eddig mindig az önmagamból hülyét csinálást jelentette. Eddig egy küzdelem se járt sikerrel, úgyhogy azt mondom:


HARCOLJON ÉRTETEK A BATU KÁN!

2011. okt. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 cathilina ***** válasza:
58%
Fordítva a klasszikus, én nem hiszem, hogy randiznék olyasvalakivel, akit nekem kell elhívnom.
2011. okt. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
igazatok van! én egyenesen utálom az ilyen fiúkat. de látom nem vagyok ezzel egyedül.
2011. okt. 31. 22:50
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Biztosíthatlak, hogy soha nem fognak utánad futni a csajok. 80%-uk túl egoista ehhez, a 20% meg szimplán stikkes.
2011. okt. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten utálom az ilyeneket... nehogy már nekem kelljen kiérdemelni, hogy elmenjünk valahová randizni!
2011. okt. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem. Az nem baj, ha incselkedik velem, meg néha húzza az agyam, de lássam rajta, hogy akarja, és igenis kezdeményezzen, és max utána játszadozzon így. De ehhez jó, ha tudja, hogy az ilyesmit ketten játsszák =)

De nem futnék pasi után, úgy meg pláne nem, ha játssza az elérhetetlent...

Volt már ilyen pasival dolgom, el akarta játszani a nehezen kaphatót, én meg elküldtem, mivel nem azért vártam vacsorával, meg borkülönlegességekkel, hogy ő egy baromként viselkedjen.

2011. okt. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ugy nem, ha nekem kell utana futni, de az bejon, ha nem ugrik ra minden csajra, hanem megvalogatja, hogy kivel all szoba. Es az is bejon, ha nem borul egybol a nyakamba, hogy igy szeret meg ugy szeret, hanem nekem is be kell bizonyitani, hogy erdemese vagyok a szerelmere. Persze ez kolcsonosen.

Igy bejon a dolog, mert belso erot es tartast feltetelez, ami egy igazi ferfiben meg van.

2011. okt. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem jön be. Elég manipulatív mind fiú mind lány részéről ez a viselkedés forma.


Az életem túl rövid ahhoz ,hogy eltékozoljam. Ha valaki tetszik nekem tudtára adom. Ha valakinek tetszek adok neki egy esélyt.


22/L

2011. okt. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%

"Én kifejezetten utálom az ilyeneket... nehogy már nekem kelljen kiérdemelni, hogy elmenjünk valahová randizni!"


És ti mi az anyátokért vagytok különbek? CSak, mert pina nőtt a lábatok közé?

2011. nov. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!