Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szüntessem be ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szüntessem be ezt a pletykát?

Figyelt kérdés

Van egy pasi a munkahelyemen, pár évvel idősebb nálam. Jófej srác, nem az esetem, nem akarok tőle semmit, de haveri szinten tök jól elvagyunk, elhülyéskedünk, elröhögünk együtt, gyorsabban telik a munkaidő is. De ennyi, egyikünk se kar többet a másiktól, ezt egymás között tisztáztuk is. Neki stabil párkapcsolata van, ráadásul a barátnője is ugyanitt dolgozik. Pár "drága" munkatársunknak feltűnt, hogy milyen jól eldumálgattunk párszor és elkezdtek pletykálni, hogy biztos van köztünk vmi. Nem tudom kitől ered a dolog, nekem olyan kollégák szóltak akikkel jóban vagyok és figyelmeztetni akartak, hogy mit hallottak. Igazából engem hidegen hagy, hogy ki mit pletykál, letojom, csak elég cinkes lenne ha emiatt a srácnak a barátnőjével vmi konfliktusa lenne, vagy esetleg a barátnőnek velem. Mit csináljak?

20/L


2011. jún. 19. 21:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy önmagában magasról tennék rá, hogy ki mit hisz mi van köztünk, csak ahogy írtam a barátnője miatt nem szeretném ha ilyeneket pletykálnának a hátunk mögött ez az egyik. A másik dolog meg hogy van egy kollégám, aki nagyon tetszik és reménykedtem benne, hogy egyszer talán majd kezdeményezni fog nálam, de attól tartok ha ezt meghallja, és elhiszi akkor vagy úgy lesz vele hogy foglalt vagyok, vagy úgy hogy leír egy ki r.binek aki lenyúlja más csaj pasiját. És egyiknek sem örülnék.
2011. jún. 19. 21:48
 2/11 anonim ***** válasza:
Nos, szerintem vannak mindketten olyan felnőttek, hogy bízzanak egymásban. Amúgy ha ez a pletyka, lehet, hogy gondoskodnod kéne róla, hogy mással lássanak téged randizni ezek az idióta csámcsogó munkatársak. Akkor talán befogják. De igazából az a legjobb ha nem foglalkozol velük.
2011. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt figyelembe véve, pedig esetleg annyit lehetne, hogy kicsit hanyagolod ezt a munkatársadat, és próbálsz egy szemhunyásnyit jóban lenni a másikkal, aki tetszik neked, pl küldhetsz felé jeleket, nem?:)
2011. jún. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem jelenleg nincs párom, szal tulajdonképpen ez engem nem érint, csak nem szeretném ha nekik kettőjüknek ebből konfliktusa lenne. Egyébként nem értem, mert soha nem jöttünk be együtt, vagy távoztunk együtt a melóhelyról, sőt munkán kívül nem is találkoztunk soha, nem tudom miért pletykálnak. Rajta kívül van még 2-3 pasi akivel hasonlóan jó haveri viszonyban vagyok, van aki még független is közülük, velük mégse hoztak még össze.
2011. jún. 19. 21:54
 5/11 anonim ***** válasza:
én ugyan igy voltam egy fiuval.Jóban voltunk,az emberek elkezdtek pletykálni,majd a rossz pletyka a barátnője fülébe jutott.A csaj nekem állt,hogy rámásztam a pasijára és el akarom venni tölle.Elmondott mindenféle...(k)-nak,ez addig fajult,hogy olyan pofont kapott töllem,hogy egy hétig az arcán hordozta.Ráadásul a fiu nemhogy leállitotta volna,hanem még biztatta.Én megfogadtam akkor,hogy t9bbet nem barátkozok olyannal akinek van barátnője,hiába nem akarok semmit attol a fiutol.Te ne járj igy,mert a rossz akarók nagyon tudnak kavarni.
2011. jún. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát igen vmi ilyesmitől tartok, amit a 3. hozzászóló írt.

Az a furi, hogy mindenki szeret a munkahelyen, és én is mindenkivel jól kijövök, senkivel nincs semmilyen konfliktusom, szal nemtom, ha valaki rosszat is akar, akkor nem nekem, hanem a srácnak.


A 2. ötletét, hogy hanyagoljam és inkább a másik pasi felé küldjek jeleket igyekszem megvalósítani:) A jelküldést legalábbis. A hanyagolást sajnálom, mert kedvelem mint havert, de kicsit tényleg azt kellene csinálni, hogy csak munkaszinten kommunikálunk, amennyit nagyon muszáj.

2011. jún. 19. 21:58
 7/11 RaksashaGirl ***** válasza:

Jajj.. Én is így vagyok. Csak én 15 vagyok, és nekem van párom. Igaz hogy bejött az illető akivel elterjedt a pletyka, sőt, ő az első szerelmem. :) Őt nem zavarja a dolog, engem kissé kínosabban érint a párom miatt, de ő sem csinált belőle ügyet. (Egy kikötése volt: Ne csaljam meg vele. Széép.. :D)

Amúgy én úgy vettem észre hogy minél inkább ellenszegülsz, annál jobban terjesztik a pletykát. Nem tudom fogsz-e hallgatni egy öt évvel fiatalabb kis csitri tanácsára, de szerintem ne törődjetek vele, előbb-utóbb abbahagyják. Nálam bevált, még ha nem is véglegesen. :) (Megint elkezdték ezt a dolgot, de legalább év végén. :D)

2011. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
kialakítassz vele egy kapcsolatot, és akkor a pletyka valós lesz ..
2011. jún. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a srác. Ha nem lenne barátnője akkor se érdekelne, jófej, de csak mint haver, mint férfi egyáltalán nem az esetem és mielőtt megtudtam volna, hogy van barátnője se érdekelt. De azért kösz a választ.
2011. jún. 19. 22:17
 10/11 RaksashaGirl ***** válasza:
Azt a különbségek közé írtam. Hogy nálad nem is jött be a pasas, nálam meg de. :D De ettől függetlenül a tanács érvényes. Ne foglalkozzatok a rosszakarókkal. Ők meg kapcsolaton belül biztosan megbeszélik. Ha nem egy hisztis barátnője van, aki nem engedi más nőkkel egyáltalán szóba elegyedni, akkor meg fogja érteni. :) (A 15 éves kis csitri voltam. :D)
2011. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!