Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apa, aki a meztelen 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az apa, aki a meztelen 14 éves lányait stíröli, és megjegyzéseket fűz hozzá! Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

adott egy negyvenes fószer, akinek 14 éves lánya van... a 14 éves lánya néha-néha elfeledkezik magáról, és félmeztelenül van otthon, pl. napozik.

a fószer meg stíröli a melleit, mosolyog, és mondogatja: nagyon sok fiúnak fogsz tetszeni, nagyon soknak!

és nevet! és nézi a melleket! és szinte rajong a lányáért. pedo alert, betegség, vagy valami más?

én, mikor meghallottam ezt a havercsajtól, kicsit felment a pumpa, és megvertem volna a vén perverzet!!!!


2011. jún. 20. 11:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
én azt szolnám,hogy undorito pedofil perverz.de a lány se mutogassa már magát,nem illik nöiesedés alatt már...napozzon melltartoban bugyiban.apja fejét se kéne huzni,mert ö fog egyszer rosszul járni ha az apja rá mászik.
2011. jún. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
hát szerintem itt nem az apa a főhibás hanem az a gyökér kiscsaj... miaz hogy elfeledkezik magáról? rib@nc nekem sose jutott eszembe hogy apám előtt félmeztelenül napozzak
2011. jún. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
44%

"pedo alert, betegség, vagy valami más?"


csak őszinte.


"én, mikor meghallottam ezt a havercsajtól, kicsit felment a pumpa, és megvertem volna a vén perverzet!!!!"


szerintem inkább ismerd be, hogy irigyled tőle, hogy ő láthatja...

2011. jún. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ez inkább csak büszkeség!

Minden szülő örül annak, ha tényleg szép a gyereke.

Nekem haverom anyja csinálta ezt haverommal, hogy jaj milyen jó izmos vagy meg jóképű meg minden, ami mondjuk igaz is volt és ennek örült az anyja, hogy nem kell zsákot húzni a fia fejére.

2011. jún. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó azért ez az anyuka nem hiszem,hogy egész nap a kicsit fia f*rkát leste..szóval nem venném egy kalap alá a két helyzetet.
2011. jún. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

1. nem normális, ha egy apa alánya melleit stíröli és megjegyzéseket tesz

2. nem normális, hogy egy tini lány meztelenül flangál az apja előtt!


Úgy ahogy van szégyentelen dolog.

26.L

2011. jún. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
van ez a típusú nyílt ember, minden milliomodik de én is ismerek, csak büszkeség van mögötte. ha tettek is történnek (már a stírölés is komoly baj mondjuk, ha ennyire bámulja hogy az már rosszul veszi ki magát) akkor egyértelmű hol a helye.
2011. jún. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
a gond a stirölés.az hogy mondja szép vagy lányom nem gond.de ruhában mondja a lányra nhe meztelen,az elég félreérthetö és jogosan...
2011. jún. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezért leribancozni valakit, Istenem... -.-' A saját apja előtt, aki már 10000000x látta meztelenül, sőt valószínűleg fürdette és pelenkázta is, miért kéne szégyenlősnek lennie? Ő az apja, nem egy idegen faszi... A meztelenség meg egy elég természetes dolog, nem tudom mi a bajotok vele. Remélem aki ezen felháborodik, az nyáron ki sem teszi a lábát az utcára, a strandolásról meg ne is beszéljünk (ahol elég sokan monokiniznek ugye...). Persze én sem azt mondom, hogy mindenki előtt meztelenkedni kell.


Mi nem tudhatjuk, hogy érti ezt az apuka, mert nem halljuk a hangsúlyt. Elsőre tényleg furának tűnik, de lehet, hogy csak büszke arra, hogy szép lánya van. Ha meg rámászik, az NEM a lány hibája lesz, hanem azé az "apukáé", akinek van gyomra a saját lányával fajtalankodni.

2011. jún. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
Most mért baj, ha a saját kertjükben monokinizik a csaj? Engem is mindig zavar, hogy a fürdőruha pántja helyén fehér marad és ha lenne kertünk és is monokiniznék. Viszont amit az apja csinál az nem normális dolog én soha nem hallottam ilyet apukámtól, pedig ő is büszke rám, de ezt ki lehet mutatni máshogy is! A csaj helyében vigyáznék!
2011. jún. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!