Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkivel jót tudok beszélge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkivel jót tudok beszélgetni, nézzen ki akárhogy. Viszont ha már valakivel beszélgetek, egyből azt hiszi, hogy van esélye nálam, és nem/vagy csak nagyon nehezen tudom az ilyet lerázni. Hogy tegyem, hogy senkit ne bántsak meg?

Figyelt kérdés
Tudom,nem kéne bizalmaskodni senkivel és talán nem gondolná azt.De a természetemből adódóan nem tudok senkit megbántani,és ha valaki elkezd velem beszélgetni vagy tanácsot kér,egyből segítek.:S Annyira idegesítő,hogy egy beszélgetés után már nem lehet lerázni egyes embereket...Pedig egyáltalán nem tetszenek,nem vonzódom hozzájuk,max mint egy barát. Gondolom más is van ilyen cipőben.Hogy lehet ezt úgy megoldani,hogy ne legyen belőle sértődés?Próbáltam már,hogy legyünk barátok stb...de csak rosszabb volt.:S
2011. jún. 20. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:

igen a "legyünk barátok" a lehető legrosszabb most nem mennék nagy mélységekbe hogy miért, egyszerűbb illem szerint megoldani "ja én nem keresek párt, félre ne értsd, van valakim stb..." ha valaki nem érti meg magára vessen...

Egyébként semmi baj nincs azzal aki bizalmat sugároz már a jelenlétével, főleg ez lehet vonzó tulajdonság, csak vigyázz a visszájára ne forduljon ha rosszakaró lesz a kikosarazottból.

2011. jún. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
próbáld meg egy kicsit visszafogni magad! értem én, hogy ilyen a természeted, az enyém is ilyen, nem is azt kérem tőled, hogy változtasd meg, csak, hogy vegyél belőle vissza. ha meg nem fogja fel szép szóval, hogy nem érdekled, én olyankor levegőnek nézem egy kicsit, ami abból áll, hogy nem szólok hozzá, ha nem muszáj, ha kérdez, csak egy-két szóval válaszolok és akkor rögtön visszavesz a nyomulásból (tudom, hogy bunkóság, de máshogy nem lehet, már kitapasztaltam). ez nekem is nagyon rossz érzés, de muszáj, mert amúgy csak kellemetlenebb lesz a helyzet.
2011. jún. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:) Akkor megpróbálom levegőnek nézni mindet,hátha fogja az adást.:D De tényleg vannak olyan idióták.:((( Most is van egy srác,mindig hívogat,hogy menjünk el csavarogni,de nem kapcsol,hogy mindig valami közbejön. Meg én soha nem keresem,chaten ha rám ír csak smiley-ket küldök és mégse kapcsol. :S wááááááá,agyamra megy!
2011. jún. 20. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!