Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért hiszik azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért hiszik azt, hogy a nő választ?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom itt, hogy a nő választ, ezt mivel indokoljátok?

A férfi választ, hiszen ő megy oda a nőhöz, ő választja ki a nőt a sok közül, a nő csak azok közül válogathat akik közelednek hozzá, persze azt ő dönti el, hogy az adott férfi neki megfelel-e vagy vár amíg jön másik vagy ha többen közelednek felé azok közül választhat.Szóval a nő is válogathat de sokkal csekélyebben mint egy férfi, ezért a férfi választ.


2011. jún. 20. 13:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
mert te odajössz udvarolni nekünk,de mi eldönjük akarunk-e töled valamit...ha nem akkor nem lesz barátnöd...
2011. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

a kérdező ugyanezt boncolgatta, ami így igaz.

ez a 21. század, maradiak vagyunk ezek szerint :)

2011. jún. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Mert a nő csalogatja oda a férfit a jeleivel.
2011. jún. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
első vagyok.azért nem a férfi választ,mert azok kinéznke maguknak valakit,odamennek.a nő ha elhajtja már ő választott hogy kellesz-e neki.ha a 3. nő is elzavar még mindig ö választott kellesz-e neki...ha a 10.igent mond ö választott hogy kellesz neki,te csak megadtad a lehetöséget az igenre,de a nö döntött.ha a nő udvarol neked,te választasz és nem ö...
2011. jún. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem hogy miért mondják... mert ha a csaj már jeleket küldözget akkor a pasi dönt hogy melyiknél kezdeményez és a legtöbb csaj kimutatja ha bejön neki valaki szóval a pasi választ szerintem...
2011. jún. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

13:22

Odamegyek, de nem udvarolni, hanem hogy megismerjem a lányt, hogy érdemes-e arra, hogy udvaroljak neki, fel tud-e mutatni belső értékeket is a szépségén túl.

Ha visszautasít nem bánom, nem tudja mit szalasztott el, de lesz barátnőm csak nem ő.

Tehát én választottam ki őt a többi nő közül ezért hozzá mentem oda és nem máshoz.Ő eldöntheti, hogy akar-e ismerkedni velem vagy nem.

2011. jún. 20. 13:44
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
de ha ismerkedni mész is ö dönt hogy hagyja e hogy megismerd...:D
2011. jún. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
és ha te meg én lekezdünk beszélgetni,észre veszem a bezsédedböl ha tetszem neked.és ha én is utalok rá hogy te is nekem,akkor attol még nem nagy eséllyel leszek én az aki a járásra rá kérdez...:D szoval te kérdezel rá a talira,az ismerkedésre,a járásra,amire én igennel vagy nemmel válaszolok,tehát döntök...ha én udvarolok neked és kérdezek rá hogy járunk e vagy sem,akkor te döntesz...de ritka az a nö,aki rákérdez...
2011. jún. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
mindkettő nem választ. kész.
2011. jún. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Másként értelmezitek a választ szót, de amúgy ugyanarról beszéltek.


Szerintem a férfi választ, a nő dönt. A férfi választja ki a nőt, mert a rondáknál nem fog próbálkozni. A nő pedig eldönti, hogy igen, vagy nem. Az már más kérdés, hogy a nők nagy része amúgy is döntésképtelen, hát még mikor ilyen helyzetről kell dönteni.

2011. jún. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!