Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért hiszik azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért hiszik azt, hogy a nő választ?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom itt, hogy a nő választ, ezt mivel indokoljátok?

A férfi választ, hiszen ő megy oda a nőhöz, ő választja ki a nőt a sok közül, a nő csak azok közül válogathat akik közelednek hozzá, persze azt ő dönti el, hogy az adott férfi neki megfelel-e vagy vár amíg jön másik vagy ha többen közelednek felé azok közül választhat.Szóval a nő is válogathat de sokkal csekélyebben mint egy férfi, ezért a férfi választ.


2011. jún. 20. 13:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Bizonyos értelemben a nő is és a férfi is választ. Mert hiába választok én ki valakit, ha neki az életben nem kellenék. Neki is engem kell választania, hogy létrejöjjön a kapcsolat.
2011. jún. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Filozófai kérdés: mi is a szabadság?

A döntés szabadsága: igen/nem

A választás szabadsága: xdb egyed közül melyik?


Viszont tény az, hogy a legtöbb nő előbb észreveszi a férfit aki odamegy hozzá mint hogy az meglátta volna...TRUE STORY:D

(komolyan)

2011. jún. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 .Daniel. ***** válasza:
Hagyd csak, a nők úgyis hajtogatni fogják hogy ők döntenek.:) Hagyjuk meg nekik ezt az örömet. Viszont ne érts félre és jól el is magyaráztad hogy a férfi választ, de van egy másik nagy előnyünk is: Hogy mi eldönthetjük hogy milyen nőhöz megyünk oda. 10 vagy 4? Te döntesz :) Viszont a csajok nem dönthetne hogy 4es vagy 10es megy oda hozzájuk ;) Nézhetjük innen is és onnan is viszont ha időrendi sorrendbe nézzük akkor ha meglátlak egy pillanat és eldöntöm hogy érdemes-e téged megismernem mert attól hogy külsőre szép vagy belül még rohadhatsz :) Lehet ezt elködösíteni hogy a férfi csak odajön és akkor majd ÉN választok. De ha a férfi tudja mi kell a nőnek akkor a nők "csak" prédák :)
2011. jún. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Így van, mi sokkal jobban válogathatunk a nők közül mint ők miközülünk, a férfi választ ez tény.

Jelzésekről meg annyit, hogy ha már ennyire jelezgettek a füstjeleitekkel:D akkor ha valaki ezek után nem megy oda azt vehetjük úgy is, hogy elutasított, nem jöttetek be neki.

2011. jún. 20. 15:10
 15/21 anonim ***** válasza:

15:10

Akkor ezt fordítva is el lehet mondani. Jó, a férfi választ, odamegy a nőhöz, aztán a nő elküldi a jó francba. Akkor ez is csak belemagyarázás, mert jó, választ szegénykém, csak teljesen hiába.

Bárki csak azok közül választhat, akik őt választanák. Ha olyat választunk, akinek nem kellünk, bele lehet sz...rni az egészbe. Szerintem ezért felesleges azon vitázni, hogy ki választ.

Nőként is választhatok, mutathatok érdeklődést valaki iránt, de a végkifejlet ugyanaz, ha az illetőnek nem jövök be, mehetek a levesbe.

2011. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Akkor nyomás udvarolni ha már ennyire elférfiasodtál.

Már mondtam te csak azok közül választhatsz akik odamennek mit nem lehet ezen érteni?

2011. jún. 20. 19:13
 17/21 .Daniel. ***** válasza:
A hölgynek igaza van. :) Hiába választunk mi először neki is ki kell választania. Az eredeti kérdés az volt hogy ki választ. Mind a két nem választ igaz többnyire a férfiak választanak elsőként.
2011. jún. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

tegnap 19:13


Nem nagyon érted, amit írtam.


A lány (már ha nem ő a kezdeményező) tényleg csak azok közül választhat, akik közelednek hozzá, viszont a pasi is csak azok közül választhat, akik fogadják a közeledését. Mindenki választási lehetősége korlátozott. Van akinek jobban, van, akinek kevésbé.


Na, mindegy, hosszú! :)

2011. jún. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

01:34

Nem korlátozott mert rengeteg nő van, az összeshez odamegyek aki tetszik, mondjuk kb ezerhez, ebből bejövök 500nak, hozzád meg nem fognak ennyien odamenni erről beszélek, vagy 10 ezerhez megyek oda, annyi szép nő van mint hal a tengerben.

2011. jún. 21. 13:21
 20/21 .Daniel. ***** válasza:
Azért én adnék ennek a nőnek is esélyt és lehetne még egy szép hal is :)
2011. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!