Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Maximum hány cm-el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Maximum hány cm-el lehet alacsonyabb egy férfi hozzátok viszonyítva akivel még össze állnátok?

Figyelt kérdés
Tehát ha te mint lány pl: 170cm vagy és a csávó 160cm akkor ugyebár van 10cm különbség. és az érdekelne hány cm-ig elfogadható a különbség? esetleg alacsonyabb pasival össze se jönnél? vagy nem zavarna hogy alacsonyabb? köszi.
2011. jún. 20. 20:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
jártam alacsonyabb pasival már, kb. az öcsémnek nézték... nem, nem járnék alacsonyabbal. minimum +3 cm.
2011. jún. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha helyes,erős és meg fog benne valami(mint az összes többi pasiban) akkor lehet alacsonyabb. De mért kell egy 168 centis srácot ufóként kezelni? Láttam már olyan nagyon alacsony srácot akire mindenki azt mondta hogy "hűűű" , azzal hogy magasabb nálam még nem ér semmit!
2011. jún. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nem kell ufóként kezelni. de nekem nem jön be, ez van. lehet bármilyen férfias, nálam esélytelen
2011. jún. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Jogos a kérdés, mert tényleg ritka az alacsonyabb pasi, magas csaj kombinácio. Sztek egy 174 cm pasi milyen? Azért az már nem alacsony ugye?
2011. jún. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ki hogy van vele, én eddig életemben egy alacsonyabb fiúval voltam csak annyi, hogy egy buliba jóléreztük magunkat és csók volt csak. de a fiú nagyon aranyos volt :) de nem járnék vele. A mostani fiúm, kb 5cmvel magasabb mint én, az is néha zavar, mert ha nem huzza ki magát akkor kb olyan magas mint én, és ez nekem zavaró. De amúgy meg maximum olyan lenne a legalacsonyabb akivel járnék hosszu távon akiolyan magas lenne mint én, de alacsonyabb nem!

19L

2011. jún. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
hát én 177 cm vagyok, nekem alacsony lennél. a barátom 190 cm és mellette érzem jól magam.
2011. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk a lány 150cm a fiú 155cm akkor a lányhoz képest magasabb. de 170től már magas!

De nem sokat számít, ne másfiúkhoz képest nézzd magad.

Ha a lánytól akár 1cmvel vagy magasabb akkor is magassabb vagy!!!

2011. jún. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Sztem átlagban -10, szal a legtöbb lány szóba se áll olyan pasival, aki nem magasabb nála legalább 10 centivel.
2011. jún. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Eggyel se, mert 160 cm vagyok x'D

na jó, -1 még elmegy...

L/19

2011. jún. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ne legyen alacsonyabb,mert én 174 cm magas lány vagyok...

nálam 180cm-nél kezdődik a férfi.

Ez van,nem tehetek róla...:)))

amúgy mostani barátom 195 cm,és imádom amikor felfelé kell nyújtózkodnom hozzá,ha meg akarom csókolni^^

2011. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!