Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan gondolja vagy szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolja vagy szerintetek szórakozás?

Figyelt kérdés
Mostanában elegem van abból,hogy minden pasi csak laza kapcsolatot szeretne tőlem,és folyton azt kérdezgetik,mikor voltam utoljára pasival,holott én már komoly kapcsolatra vágynék,és nem akarok ilyen kérdéseket hallani...Most van egy srác,eddig csak neten társalogtunk,fogadkozik,hogy ő társat keres,komolyat szeretne,és olyan barátnőre vágyik,mint én,már szívecskéket ír,meg pirulós fejeket,meg imádlak,csók...ilyesmiket.Elég messze lakik tőlem,nagyon határozottnak tűnik,de szinte biztos vagyok benne,hogy sok csajjal beszélget naponta,és nekem furcsa,h egyből ilyeneket ír,h kedvel,meg szívecske.Az a baj,hogy egyszer hasonlóan indult valami,és abból nem lett semmi,a pasi csak hülyített,lehet,hogy ez is az,el se hiszem,amiket leír.De szórakozásból miért kell ilyeneket írni? Vagy így külső szemmel ez mennyire tűnhet komolynak?
2011. jún. 20. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
pár éve még azt mondtam volna h én nem bíznék egy netes kapcsolatban...de 3 éve én is így ismerkedtem meg a párommal...augusztusban fogunk összeházasodni...sok sikert:)
2011. jún. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igazad lehet... Sajnálom,hogy eleged van,de biztos lesz még jobb is :-)

Egyébként az ilyen netes ismerkedések,akkor tudnak bármerre is alakulni, ha már van telszámcsere és mindennapos sms-ezés,telefonhívás van... aztán hamar találka is.Utána már csak a találkán múlik minden.

2011. jún. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mondjuk msn-en kívül bejelölt egy közösségi oldalon is,meg lájkolgatta a képeimet,de számcsere még nem volt.tervezi hogy leutazik majd hozzám,állítólag nem bánja h utaznia kell.aztán arra gondoltam,h csak úgy valaki miatt nem utazunk kilométereket.... de majd kiderül,mi lesz.csak volt olyan sokszor,h egyszer csak azt láttam kiírva,h kapcsolatban van az illető,az ellen meg semmit nem tehetek,mert ugye messze van,nem is ismerem még jól...stb,és rosszak a tapasztalataim ilyen téren.
2011. jún. 20. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!