Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékyenség, szórakozás....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adrika30 kérdése:

Féltékyenség, szórakozás. Többi lennt?

Figyelt kérdés
Barátommal több mint fél éve vagyunk együtt,de mostanában nem tetszik a viselkedése,egyre többet foglalkozik más lányokkal,és fogdossa őket. Eléggé féltékeny típus vagyok,és ez neki nem tetszik. Annyit tudok hogy azért nem foglalkozik velem annyit,mert én is hanyagolom őt,csak én ezt azért csinálom mert ő más lányokat fogdos.(elég bonyolult és nem tudom jobban leírni bocsi...lécci ne írjatok hülyeségeket,fontos lenne más tanácsa nagyon el bizonytalanodtam!!!) előre is köszönöm
2011. okt. 26. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

tipikusan a ki ütött először kategória ha nem akarod h vége legyen ülj le és BESZÉLJ VELE meglepő válasz nem???

mond h vegyen visza a csajozásbol te meg megnyugszol és többet lesztek együtt különben foreveralone

2011. okt. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi
2011. okt. 26. 16:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek szerint ez egy ördögi kör: te nem foglalkozol vele mert más lányokat fogdos, de mivel te nem foglalkozol vele ezért még több lányt fogdos, amiből az következik h te még annyira se foglalkozol vele.... És ez addig-addig míg végül megcsal! Szóval vagy szakíts vele mert csajokat fogdos, vagy szard le hogy csajokat fogdos és elégítsd ki!
2011. okt. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!