Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalás volt? :O Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Doo^^ kérdése:

Megcsalás volt? :O Vagy csak a pasi szemét?

Figyelt kérdés

Találkoztam 1 15 éves fiúval.Eleinte csak barátok voltunk de elkezdett nekem írogatni és beleszerettem :$$ Ígért nekem minden jót míg egyszer azt írta ,hogy meg tud-e csalni ha nem járunk.Szomorúságomban csak ennyit tudtam írni: nem xd

De utána sírtam nagyon.Aztán összejött egy csajjal akivel 3 napot járt majd megint rámírt és írogatta ,hogy szeret.Elhittem neki míg egy napon ezt látom: *** és *** kapcsolatban van.Ez megcsalás vagy csak a pasi egy szemét?


2011. jún. 20. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
csak szórakozott veled. ne keresd többet és felejtsd el!
2011. jún. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a pasi szemét... ilyennel szóba sem állnék, és ha megint rádir, küld el a levesbe. veled ne szorakozzon egy pasi se nem vagy játékszer, amit feltesz a polcra ha megunt, és levesz letörölgetni ha épp nincs más...

ennél 1000x rendesebb, kedvesebb, figyelmesebb pasik vannak akik megérdemelnek egy csajt!

2011. jún. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez nem megcsalás,mivel nem jártatok,de részéröl nagyon gyerekes,hogy igy megkérdezi tölled.Felejsd el,ne bánkódj utána,találsz majd magadnak jobbat.
2011. jún. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ó figyelj, gyerekes amit csinált, az ilyenre legyintsél. Ha még egyszer rád írna. Írd vissza még levesbe sónak sem vagy jó, te ízetlen. ::)))
2011. jún. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Sokat segítettetek (:
2011. jún. 20. 23:17
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Megoldás; MSN-en TILTÁS majd TÖRLÉS. Ezt még jópárszor megakarja csinálni Veled. Ilyennek NINCS még egy esély!
2011. jún. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azaz igazság h még az msn címét sem akarta megadni -.-" :(=/
2011. jún. 21. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!