Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfi/pasi ugyanolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi/pasi ugyanolyan szemét? Vannak kivételek, ugye?

Figyelt kérdés

Nekem az agyamban minden pasi szemét, ha látnak egy bombázót arra gondolnak, hogy hú de megd*gnák, nem tudnak hűségesek lenni, mindig jobb kell nekik...

Csalódtam már párszor, de van 1 srác, akit 4 éve ismerek, most vagyok vele harmadjára együtt, régebben kis hülyeségek miatt szakítottunk, most együtt vagyunk megint lassan 9 hónapja.. Azt mondja, hogy neki én vagyok a legszebb, stb stb, de én folyton vádolom pl azzal, hogy megnéz másokat, stb.

Ha én a párja vagyok ne nézzem meg másokat... :/


Minden pasi olyan, mint amilyennek leírtam, vagy vannak kivételek?


17/L


2011. márc. 28. 17:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%
Minden szabály alól van kivétel, DE csak azt szívatják meg, aki hagyja. Ezt ne felejtsd el!
2011. márc. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj, de szerintem te nem vagy normális. És ezt úgy mondom, hogy nő vagyok. Ha mondja, hogy te vagy neki a legszebb, akkor miért baj, hogy ránéz másokra is? Én is megnézem, ha egy szebb pasi megy el mellettem. Egyszerüen csak jól esik megnézni, ennyi. Ez még nem jelenti azt, hogy egyből szobára vinném, vagy nem szeretném a páromat, akit amúgy imádok és nem tudom elképzelni nélküle az életem.
2011. márc. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Én nem hagytam magam, nem is voltak fontosak számomra, csak azért 1 kis tüskét hagytak bennem..
2011. márc. 28. 17:38
 4/24 anonim ***** válasza:
92%

Persze, minden pasi szemét! Amikor megnéz másokat, szúrd ki a szemét! :D


A mocskos senkiházi, hát mit képzel? Ilyen az összes! Én már leszbikus lettem, légy Te is az. Akár össze is jöhetnénk.

2011. márc. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

elég gyerek vagy mit ne mondjak...

nekem is van egy 2 éves kapcsolatom és megnézem a jó pasikat, barátom is megnézi a jó nőket

miért nem nézheti meg?? nem értem

nézni csak szabad nem?

amúgy meg szerintem nagyon kevés rendes pasi van csak sajnos tudod, mindegyik lent hordja az agyát, evvel pedig mi nem tusunk semmit tenni

2011. márc. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Igen van de ő az enyém :D

Én ezt nem így fognám fel....még arra gondolnak hogy hú de megd*gnák az nem baj csak ha meg is teszik, vagy te pl nem jegyzed meg magadban ha egy helyes pasi jön veled szemben?


Ők ilyenek, náluk ez csak annyit jelent hogy csini a csaj......de a barátnőjük is az sőt....még több mert vele járnak is....


Meg mit akarsz valakitől akivel 3x jössz össze nem tanulsz az esetből?

Szerintem ha valaki szakít valakivel annak oka van, az idő szépít a jó emlékek tovább megmaradnak, de mégis be kell látnod hogy nem vagytok egymáshoz valók, mrt hisz csak megtörtént az a szakítás valamiért...


Ne kezdj kapcsolatba még ennyire gyerek vagy, ő is egy ember neked se lenne jó ha nem nézhetnél sehova...


Én a párommal még meg is beszélem hogy valaki jó nő-e és hogy miért.....

És mielőtt azt mondanád hogy ez nem normális én vagyok egy 7 éves kapcsolatban......

2011. márc. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Akkor én szakítottam vele, és egy jelentéktelen dolog miatt.

Szerintem nem vagyok gyerek, sőt. De a környezetemben minden pasi ilyen idióta szemét, minden lány pedig egy k*rva. Ilyen emberek vann az osztályomba, 1-2 régi barátom is iylen lett, pedig normálisak voltak régen..

2011. márc. 28. 17:48
 8/24 anonim ***** válasza:
hűségesnek kell lenni, de nem vaknak...
2011. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%

Igenis vannak kivételek! Képzeld el, én még a legszemetebbnél is szemetebb pasi vagyok!

Rettegj tőlem, mert el akarlak nyomni az óriási hímdominanciámmal!


Istenem... 17 évesen nem ártana érettebben gondolkodnod.

Elvileg a lányok hamarabb érnek testileg, lelkileg, de nálad ez úgy néz ki késik jó pár évet.


17:38 Teljesen igazad van.

2011. márc. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Már miért lennék éretlen?

100%-kal komolyabb vagyok a kortársaimnál, de tényleg mindenki ilyen a környezetemben.

Én meg lassan már nyugtatókon és drogon élek a gondolataim miatt, szuperül beültették az agyamba...

2011. márc. 28. 17:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!