Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy pasi ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy pasi ennyire szemét?

Figyelt kérdés

Pár éve látásból ismerek egy pasit akivel egy helyen élek.

Megszerezte a számom többször keresett smseztünk majd mindig eltűnt... és kb 1 hónap után ismét felbukkant.

Nincs barátnője, sőt komolya kapcsolata 2007 óta nem volt, előtte nem tudom, én azóta ismerem. Elmondása szerint nincs ideje rá.


Imét felkeresett, smseket küldött és meghívott magához tegnap délelőtt egy italra... Én hülye elmentem, mert tényleg azt hittem hogy ismerkedni akar.

Beszélgettünk, aztán megcsókolt... rendesen egymásra hangolódtunk, de nem akaram vele lefeküdni ( épp megvan )

de aért örömet szereztem neki...

Utánna még nagyon jól elvoltunk, és azóta nem keres, írtam neki, nem válaszol...


Pont belőle nem néztem ki hogy olyan mint a többi 35 éves azt hittem kicsit komolyabb ember.


Mit kellene tennem? Olyan szinten be tudnék neki olvasni....


2011. okt. 20. 08:12
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
59%
de azért örömet szereztem neki.. részletezd!
2011. okt. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 napietus ***** válasza:
80%

magyarul: felmentél hozzá és lesz*ptad úgy első randi gyanánt :D. megkapta amit akart, bebizonyítottad neki mire vagy jó, miért futna még utánad? ne a pasit hibáztasd, inkább nézz magadba.


29/n

2011. okt. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Igen felmentem hozzá és leszoptam, de nem akartam.. vagyis miután annyira belemelegedtünk a dolgokba éreztem, hogy így nem hagyhatom itt, és miután lekerült róla a nadrág eyértelmű volt, hogy nem akarja, hogy csak úgy otthagyjam, megtettem... és iszonyatosan bánom.
2011. okt. 20. 08:24
 4/42 A kérdező kommentje:

azért tettem meg mert bíztam abban, hogy lesz a dolognak folytatása, és féltem attól, ha csak úgy otthagyom akkor többet nem keres... s lám így sem teszi..

Mit csináljak? Teljesen magamalatt vagyok...

2011. okt. 20. 08:25
 5/42 Beviz Elek ***** válasza:
83%
Egy szóval sem mondta, hogy lehet a dologból valami. Ez miért szemétség? Jól éreztétek magatokat, de ennyi volt. Nem vert át, te cuppantál rá a brokira.
2011. okt. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 napietus ***** válasza:
57%
ennek a pasinak az életben be nem bizonyítod, hogy nem vagy az, aminek gondol. annyit tehetsz, hogy a jövőre nézve levonod az esetből a tanulságot.
2011. okt. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 Beviz Elek ***** válasza:
87%
Átjössz DVD-zni?:)
2011. okt. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

Ad1: ebben semmi szemétség nincs, ezt egy éjszakás kalandnak hívják. soha nem volt szó kapcsolatról

Ad2: ha te kapásból leszopsz valakit, akkor mit vársz? Nálad így kezdődik egy kapcsolat, mert az elég nagy baj...

2011. okt. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem,hogy miért a pasast tartod szemétnek,amikor te voltál a naiv,bolond lány.Mégis mit vártál??

Nem fogott fegyvert a halántékodhoz,hogy márpedig lesz*d..Nem erőszakolt meg.Pusztán csak megszerzett nagyon könnyen téged.

Te neked volt annyi eszed,hogy az első randin idáig eljuss vele.(biztos vagyok benne,hogyha nem lett volna meg a menzeted akkor le is feküdtél volna vele) Végül is mi a gond??

A pasas felcsípett,mert úgy gondolta,szexelhet veled egy jót.

Megkapott téged.Végül is ha valakit ilyen könnyű megkapni,az már nem is fontos..A lényeget elérte.


Mikor fogjátok már fel,hogy a könnyen kapható lányok csakis arra jók..

Ne a pasast hibáztasd.Ha be akarsz olvasni valakinek akkor állj a tükör elé.

2011. okt. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez egy ilyen dolog ő ki akarta használni a helyzetet te meg hagytad magadat és így nem csoda, hogy nem keres. Lényeg, hogy ne nagyon agyalj ezen. Felejtsd el és kész. Megtörtént és ennyi.


30/f

2011. okt. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!