Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Van olyan farok amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van olyan farok amit "szép"-nek láttok?

Figyelt kérdés

Egy ápolt, borotvált puncit minden férfi szépnek tart.

Arra lennék kíváncsi hogy a lányok szemében a pénisz "csak" kellék, vagy szépnek tartjátok-e?

Van olyan hogy megláttok egy borotvált, álló farkat és felsóhajtva belegondoltok hogy mennyire szép?


2011. jún. 21. 06:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nyilván. Bár nem a szép szót használják a esztétikai tetszésre sem a lányok általában. Bár van olyan is.

De ne várd, hogy majd tolongnak a válaszadók!

2011. jún. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Á, a csajok nem így működnek. Ők, ha meglátnak egy szép farkat, azonnal arra gondolnak, hogy American Express vagy VisaGold kártyája van-e a pasinak...ettől teszik függővé, hogy lehúzhatják-e a bugyijukat, vagy nem....


ps tisztelet a kivételnek persze...

2011. jún. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
bele tartozok a kivételbe utolsó és kérdező neked meg annyit,hogy ÉN speciel arra a farokra mondtam még eddig,hogy tetszik,aranyos,szép,imádom,egész nap csókolgatnám ha lehetne :) akit szerettem és még most is szeretek,máséra még nem mondtam :) szóval szerintem nem az egyetlen vagyok,nekem nem csak egy kellék :)
2011. jún. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Nekem mindig egy papírzsákot húznak a fejemre és csak a szája része van kivágva :( Tehát mind1 hogy szép e a farok vagy csúnya a torkomnak nincs szeme. De még egy pasi se mondta el, hogy miért húz zacskót a fejemre...

Lehet ez a trendi?


17/L

2011. jún. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

ma 07:55-es LOL


De ha esetleg a szemednek nem vágnak lukakat arra a papírzacskóra , akkor te az sem tudod milyen a csúnya legalábbis életben , nem hogy azt hogy milyen a szép. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2011. jún. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Naná, hogy van :)

én éppen egy nagyon "szép" farkú emberrel vagyok együtt...

ha le kéne írnom: szép rózsaszín( mert ugye vannak vörösek,meg barnák...), szép nagy és vastag... és még finom is. és a legdurvább, hogy édes a spermája. Nem tudom mivel etették ezt a férfit,de örülök,hogy megtaláltam.


Amúgy, h értelme is legyen a válaszomnak: tök mind1 milyen, ha szerelmes vagy a farok tulajába :)

2011. jún. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van szép farok. Bár a borotváltat kevésbé szeretem (az ollóval nyírt a kedvencem), a volt barátomnak gyönyörű volt. :-) Édes a spermája, jó illata volt a farkának is. Mindketten élveztük, ha játszottam vele. :P
2011. jún. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Magába ha meglátok egy péniszt nem izgulok rá.. fura is nekem, hogy a férfiak egy mell/ punci láttán ezt teszik. Nekem ebben semmi izgató sincs. Viszont ha látom az egész pasit, netán baromi jó teste van/jóképű akkor már mindjárt jobb.. :D pl. ha megnézem Kelly Rowland - Motivation c. számának klippját, ott azért találnék mgamnak olyat, akinek egész nap gyönyörködnék a farkában
2011. jún. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

21/L


Nyilván azét, akit szeretek. És eddig csak egy ilyen volt, azaz VAN ;)

De ha mondjuk arra gondolok, hogy ha látok egy képet, ha férfi rajta nagyon tetszik nekem, akkor szerintem minden esetben a lógója is ugyanúgy.

2011. jún. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem. nem volt... nem is lesz.
2011. jún. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!