Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srac kezet nyujt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srac kezet nyujt egy csajnak, akkor k. urvanak nezi a csajt?

Figyelt kérdés

Az egyik nap ultem az egyik ismerosommel, es odajott hozzank egy srac, akit ismerek is; es elkezdtek hulyeskedni azzal a sraccal, aki velem volt, hogy nem is mutatja neki be a baratnojet (vagyis engem, mondom de nem vagyok a baratnoje es nem is leszek) erre a srac, dehogynem bemutatom, Sarinak hivjak, mondom neki en Marika vagyok, es odanyujtja a srac a kezet, en meg ranezek mondom neki nem gondolod, erre azt a valaszt kaptam, hogy miert a nemeteknel ez a szokas.

De engem ismert az a srac, es azt is tudja, hogy nem Marikanak hivnak :)) mi akart ez lennei?


2011. jún. 21. 10:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én kézfogással köszönök a legtöbb nőnek mert úgy gondolom, hogy a puszit biztos tolakodásnak vennék.
2011. jún. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ekkor hülyeséget már!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A legtöbb ember így köszön,talán körbeszaglászással kellene?Miért nézné már k***nak?Honnan szedted ezt a baromságot???????

2011. jún. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha felnőssz akkor is kézfogással köszönsz a munka közben

És valóban a németek kézfogással köszönnek,még a gyerekek is. Még ha jóbarátok és puszitadnak,akkor is kezet fognak először

2011. jún. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Még akkor sem, ha a balján mész... Pedig annak volt egy ilyen jelentése, de nem hinném, hogy a mai fiúk ennek a jelzésére alkalmaznák. Nem is ismerik.
2011. jún. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Azta...xD Butaság, hogy ez azt jelentené hogy k*rvának nézne. xD

Ez az illem, hogy kezet nyújt akár fiú akár lány...

2011. jún. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nalunk pl azt mondjak, hogyha egy csaj kezet fog egy sraccal, akkor k.urva!

Amugy meg a srac soha nem koszon kezfogassal lanynak, ha valami regi ismerossel talalkozik,akkor azt megpuszilja,nekem miert nyujtott kezet?

2011. jún. 21. 10:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Miért régen puszilkoztatok?! Akkor még talán lehet valami jelentése.
2011. jún. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Másrészt ez bemutatkozásnál történt.Bemutatkozásnál még akkor is kezet nyújt az ember, ha utána puszit ad.

Alapvető illemszabály.

Egyébként holllaksz te, hogy ilyet mondanak az emberek? Ha bemész egy munkahelyre,akkor sem nyújtod a kezed? Nagy parasztság

2011. jún. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem! Engem nem puszilgatott, mert regebbrol ismerjuk egymast, nem egymasnaknlettunk bemutatva. Csak most olyan 3 honap ismerettseg utan odanyujtja nekem a kezet.
2011. jún. 21. 10:52
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem k.urva vagy...k.urva hülye!:D
2011. jún. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!