Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ebbe a pasiba a logika?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ebbe a pasiba a logika?

Figyelt kérdés
szakítás után felkeresett hogy hogy vagyok mi van velem, erre csak egy szűk választ adtam, aztán mondta hogy örül hogy írtam neki és legyek jó. ennyi. tehát minek érdeklődött egyáltalán ha aztán meg eltűnt. legalábbis ebből a szövegből arra következtetek.
2011. jún. 21. 13:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Mi hogyan ismerjük a volt pasidat,ha te sem ismered?
2011. jún. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Helyesen: Mi ebbeN a pasibaN a logika?
2011. jún. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Semmi. Nem is kell benne logikát keresni. Ha ő szakított veled, lehet, hogy maradt benne valami rossz érzés, hogy bánatot okozott neked.

Azzal, hogy nem küldted el a francba, két dologban biztos lehet:

1. túlélted a szakítást

2. ha véletlenül összeakadtok valahol, nem fogod sem leköpni, sem átnézni rajta.

Ha úgy gondolod, hogy "próbálkozott", ahhoz ez nagyon zsengének tűnik.

2011. jún. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
miután kinyelvtanoztuk magunkat akár valaki valami témába vágót is írhatna.
2011. jún. 21. 13:08
 5/14 A kérdező kommentje:

Én szakítottam amúgy.

valóban ez nagyon gyér bármihez is

2011. jún. 21. 13:08
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
Azt képzeled, hogy szakítás után már köszönniük sem kell egymásnak az embereknek?! Ez a logika első ránézésre.
2011. jún. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem képzelem azt. de én nem szoktam az exeimnek írogatni hogy mi újság velük.
2011. jún. 21. 13:11
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Meg akart dugni még párszor. Puhatolózott, hogy szabad -e a pálya, te röviden válaszoltál, és levette, hogy nem szabad, vagy legalábbis túl sok energiába kerülne.
2011. jún. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Pasiból van, így a hogy vagy, mi van veled azt jelenti, hogy hogy vagy, mi van veled? Semmi többet. Ő biztos ilyen érdeklődős fajta.
2011. jún. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Te nme szoktál az exeidnek írogatni. Ez azt kell jelentse, hogy más sem teheti? ebben meg én nem értem mi a logika. Szerintem nem vagyunk egyformák.


Én lehet azért írtam volna, hogy felmérjem a pályát, hogy hogyan állsz hozzám a szakítás után, de lehet, hogy csak akart valamit, és így kezdett volna bele,vagy akármi is lehet mögött. Egy biztos itt sokan sokfélét tudunk ötletelgetni, de nem fog kiderülni, hogy mit akart valójában. Ha tényleg érdekel a dolog kérdezd meg őt. Szerintem. :-)

2011. jún. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!