Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg fontosabb a nőknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg fontosabb a nőknek a külső, mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok erről? :)
2011. jún. 21. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, én pl úgy vagyok vele, hogy megismertem egy személyt aki külsőre nem tetszett, megismertem belsőre és már a külseje is egész helyesnek tűnik.
2011. jún. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:)))
2011. jún. 21. 19:32
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem nemfüggő, egyén- és érzelmi intelligenciafüggő.


Nem hinném, hogy valaha valaki is vett volna elég nagy mintát az emberiségből, hogy erről tudjon valamit állítani.

2011. jún. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez igy túl általános.


En ffi vagyok és tényleg nem annyira fontos nekem a külsö. Ugyanis ha le van kopva kicsit a biciglim külsö de a belsö még jól felpumpálható akor megy a bicaj.


Azt hiszem a metafórát mindenki érti.

2011. jún. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. jún. 21. 19:48
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Osztályban csak köszönő viszonyba voltam egy csajjal. Nem igazán szép, egyáltalán nincsenek nagy domborulatai sem. Aztán, elkezdtem vele közelebbről ismerkedni... kedves, nagyon szerény, vicces csaj volt, akinek a közelébe önmagad lehetsz, elengedheted magad. 2 hónap után ő lett a barátnőm.


17f

2011. jún. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:)) Ez nagyon aranyos kis történt.
2011. jún. 21. 19:59
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

a nőknek gondoskodás kell, és h felnézzenek a pasira v.miért.

ha nem vagy szép, legyél izmos - ha az sem akarsz lenni, legyél eszméletlen művelt - ha az sem lehetsz, tudj megszerelni minden elektromos bigyót.

a lényeg, h v.miben nagyon jónak kell lenni.

a maáik, h a nő érezze magát úgy, h ő a királynő, ha veled van. a humorosság is jó pont.

én inkább járok 1 vicces emberkével, akivel mindenféléről tudok beszélni, mint 1 tökéletes testű, de agyatlan illetővel.

20/L

2011. jún. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem számit de igazából nem elég csak annyi.Én is járok gyúrni, fitnek nézek ki és néznek a csajok, persze lopva néznek, nehogy az istenért is a büszkeségük megszenvedje a dolgot.De én nem vagyok csajozógép, nincs jó dumám igy nem is szoktam leszólitgatni őket utcán, első másodpercekben megnéznek aztán mondanak egy csipős megjegyzést, hiszen ők tökéletesek én meg mivel nem léptem első 3 másodpercben, ezért rosszabb lettem a szemükben mint egy csúnya de bátor,nagydumás srác.Igy müködik ez.
2011. jún. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Utolsónak mondanám, hogy sajnálom, hogy ilyen tapasztalatid vannak... remélem majd lesznek jobbak is.

Előtte lévőnek pedig köszönöm a választ. :)

2011. jún. 21. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!