Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön a férfiaknak a Barbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön a férfiaknak a Barbi babás külső?

Figyelt kérdés
vagy inkább csak dug@sra jön be nekik?
2011. aug. 17. 18:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
mutass képet, hogy mire gondolsz
2011. aug. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
magas, karcsú, szép arcú (nagy szemek, teltebb ajkak), hosszú haj, divatos cuccok. és itt most nem feltétlen a rib@ncokra gondolok.
2011. aug. 17. 18:48
 3/30 anonim ***** válasza:
32%
hát amit leírtál az elég rib@ncos. de amúgy kérdésedre válaszolva igen, eléggé csak ez jön be a fiúknak.
2011. aug. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
bizonyos férfiaknak nagyon, míg másoknak egyáltalán nem
2011. aug. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Kinek ne tetszene egy karcsú, jó alakú, szép arcú nő, (már amennyiben nem közönséges). Nem nagyon van ilyen férfi.


A közönséges kelemen anna típusú csúfságok már csak egy nagyon kis rétegnek tetszenek.

2011. aug. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
férfija válogatja, de amit leírsz az persze h bejön
2011. aug. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ribancos amit leírt? Pont nem barbie baba külsőt írtál le. Nekem a barbie baba külső úgy néz ki, hogy hosszú platinaszőke haj, kihúzott agyon sminkelt szem műszempillával, szolis bőr, hegyes műköröm, rózsaszín cuccok, meg plüss táska, 20centis sarkú cipő. Na nálam kb így néz ki, szerintem aranyosak, én nem ítélem el őket, lehet full normális a csaj, ismertem már meg olyan lányt, akiről azt gondoltam hogy beképzelt kiscsaj, de nem úgy volt. Amúgy szerintem bejönnek az ilyen lányok a pasiknak, legalábbis a látvány biztos, főleg egy jó alakú nő. 21/L
2011. aug. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
51%
Persze, hogy bejön nekik. csak ez jön be nekik tapasztalatom szerint..
2011. aug. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Miért ne jönne be? Igaz, hogy nő vagyok és nem látok a pasik fejébe, de ha csinos, szép és vonzó a hölgy, akkor homár lehet az a pasi, akinek nem tetszik. :) Ezt azért írtam, mert azt mondtad, h nem a lotyókra gondolsz. Az egy másik kategória.
2011. aug. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Jöhet :P
2011. aug. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!