Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira ronda, mégsem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira ronda, mégsem tudom elfelejteni! Voltál már így?

Figyelt kérdés

exbarátom...hát elég ronda, mégis szeretem. 2 éve szakítottunk, de nem tudom elfelejteni.

már egy csomó pasit elhajtottam magam körül, m nekem éppen olyan csúnya kell, amilyen ő volt, de egyszerűen nem találok hasonlót.

eddig a helyes srácok le se sz@rtak, de amióta csúnya pasi kell, mind ők jönnek, nekem + nem kellenek!

mit csináljak? már úgy bosszant az egész! :@

20/L


2011. jún. 21. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát érdekes de talán így bizonyosodik meg hogy nem minden a külső.

20/L

2011. jún. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem értem mi olyan csúnya benne hogy ennyire fikázod ezt

az embert akit annyira szeretsz.

Nem hiszem el hogy ilyen egyáltalán létezik!

Gondolom első látásra valamennyire szimpatikus lehetett.


A kérdésedre a válasz pedig adj magadnak időt,

egy ember 2 évig melletted volt nem lehet csak úgy

ripsz-ropsz elfelejteni.

Mert megismerted közelebbről magát az embert is,

olyan érzés amikor valamit kiszakítanak belőled

és nem tudod pótolni.

Szerintem jobban jársz hogy ha eljársz bulizgatni és éled

az életedet és nem rágódsz folyton ezen a problémán.

2011. jún. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

az a gondom, ha bulizok, akk is mindig eszembejut, m tudom, h imád bulizni... :(

és egyszerűen nem találok ilyen pasit, akinek ilyen érdekesen távol lennének egymástól a szemei, és ilyen egyenes lenne a homloka...és nekem ilyen kell :(

ez lett a fétisem

2011. jún. 21. 20:41
 4/4 DakotaDamon ***** válasza:
Hát, akibe per pillanat bele vagyok esve, az a srác se egy görög isten. De az már tényleg csak a mellékes része, a gond a viselkedésében van inkább, de azt nem itt kéne taglalnom. Lényeg az, hogy nem is az arca miatt szeretem. A külsőbe nem igazán, de a belsőbe annál inkább bele lehet szeretni.
2011. jún. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!