Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol pasizzak egyedül?

Figyelt kérdés

Nincsenek olyan barátnőim, ismerőseim, haverjaim, akikkel pasizni mehetnék.

Neten nem szeretnék ismerkedni, és egyedül az éjszakában sem szívesen mennék.

Mit tehetnék, 21 éves vagyok, még sosem volt barátom, a külsőmmel semmi probléma, csak régen a tanulás volt nekem az első, szabadidőmben meg a családommal voltam.


2011. jún. 21. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Menjünk együtt :)
2011. jún. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Illeszkedj be bulis társágba azok bemutatnak pár krapeknak.
2011. jún. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Könynen, csak menj ki a városba ahol laksz az utcára és sétálj egyedül, avgy ülj le egy padra ahol sokan járnak és valaki majd leszólít.

21f

2011. jún. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kétleném, hogy valaki leszólítana, bár ki tudja, amúgy szoktam erre-arra menni egyedül, de akkor legtöbbször sietek...
2011. jún. 21. 21:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Írj privit
2011. jún. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért kétled?

Amúgy nekem sem volt még barátnőm ha ez vigasztal, nem vagy egyedül:)

Lehet hogy nem szólít me gsenki, de a lakásodban sem:D kint nagyobb az esélye vagy netes társkereső.Vagy menj el egy kávézóba és szólíts meg egy pasit aki tetszik neked.

21f

2011. jún. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, szabad tudni merre laksz? Elég csak megyét mondani...;)
2011. jún. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kollegina! :)


Virtuálisan kezet fogok veled!

Szóról-szóra ugyanez van velem is.

2011. jún. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Veszprém, ráadásul ez a város még olyan is, hogy sehová nem lehet menni, nincs park sem, vagy kihallt utcák, vagy üldögélhetnék a plázába, ami szintén kihalt, vagy a városba a hajléktalanok között...ők lehet gátlástalanul elkezdenének beszélgetni velem....

Azért kétlem, mert az ismerőseimből sem nézném ki, hogy odamennek egy lányhoz és elkezdenek trécselni vele, mindig két véglet van (külső megjelenéstől függetlenül) vagy nagyon bevállalós a pasi, és az idióta dumáival jön, vagy abszolút nem mer kezdeményezni.

2011. jún. 22. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!