Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 évesen fogamzásgátló?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen fogamzásgátló? Szerintetek megkérdezhetném a szüleimtől?

Figyelt kérdés
Van barátom, 11hónapja vagyunk együtt és most előjött a téma. Én szeretnék fogamzásgátlót szedni,de anyuéknak még nem hoztam szóba,mert nem nagyon beszélünk ilyenekről.. Szerintetek érdemes lenne megkérdezni?
2011. jún. 21. 23:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ezt a kérdést tedd fel nekik, mint hogy mi legyen a neve a gyereknek
2011. jún. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen érdemes, hiszen fontos a védekezés, és jó ha tudják otthon, h nem vagy felelőtlen
2011. jún. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen.Nem tudom melyik szülőddel beszélnél könnyebben, de ajánlom az anyukádat erről a témáról.Meg fog hallgatni az biztos.
2011. jún. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
80%
Kérdezd meg, de beszélj orvossal, nem véletlen hogy sokan nem írják fel 18 év alattinak.
2011. jún. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd, legalább tudják, hogy felelősségteljesen csináljátok, nem eszetlen módon. Inkább ez, mint egy elszakadt gumi...
2011. jún. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

én még nem találkoztam olyan orvossal, aki nem írta volna fel csak azért, mert nem múlt el 18...

mellesleg mindenképp beszélj szüleiddel és az orvossal meg ugyis fogsz, hiszen ő íírná fel...

2011. jún. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Anyukámmal nem vagyok beszélőviszonyban, apukám viszont orvos.. De azért mégiscsak ciki lenne talán felhozni neki a témát. De hogy vezessem be neki? Vagy mit mondjak?
2011. jún. 21. 23:47
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyék ők se, tudják hogy már megy a digidugi, max nem vallják be maguknak. Állj oda és mond el a gondod
2011. jún. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%
Mondd, hogy szeretnéd a véleményét kérni egy fontos dologban, mert benne bízol és a véleménye fontos a számodra.
2011. jún. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
mond h nagyon szereted a barátod, és ugy érzed eljött az ideje, h több is legyen köztetek, mint eddig volt...de nem szeretnél felelőtlen lenni, ezért előbb el szeretnél menni egy nőgyógyászhoz
2011. jún. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!