Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk megkérdezhetném h ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk megkérdezhetném h ez mire jó?

Figyelt kérdés
Sok fiút látok aki a csúnyácskább/ügyetlenebb/kövérebb lányokat szivatja!1:a képükbe mondják h csúnyák 2:Játszanak velük h egyszer azt mondják bejön nekik máskor meg nem!Ez kérdém én mire is jó?Mert viccesnek nem vicces és elég bunkó dolog!De még lenne egy kérdésem!H van egy fiúosztálytársam aki régen tetszett már nem!DE ezt ő mindenkinek elmondta meg mindenkinek meg lerondázott úgy h halljam!Most már azt mondja a haverjainak h sajnál és h jó nő vagyok!Egyébként nem számít mert ha bepróbálkozik lapátra teszem aki ilyen gyökér de arra kíváncsi lennék h vajon ő is rondának tart csak szórakozik velem vagy tényleg meggondolta magát?Azért ez érdekel h vissza kell-e utasítanom v csak sz@rjam le mert hülye?
2011. máj. 22. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szard le.Ha csak simán bunkóa,kkor azért ,ha meg tényleg bír téged,de csak ilyen primitíven tudja kifejezni az érzelmeit,akkor azért..
2011. máj. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a baráti körömből kiindulva, utasítsd vissza, mert ez megint csak egy "poén" lesz. van egy oszt. társam aki kifejezetten azt akarja elérni h megutálják, és ennek érdekében olt mindenkit akit utál, meg aki rondán néz ki. én úgymond a haveri körébe tartozok, szóval ismerem. egyszerűen azért csinálja, mert utálja, akik rosszul néznek ki, és ennek hangot is ad, és még büszke is rá h bunkó... hát van ilyen :D
2011. máj. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi tök igazad van de az előző kérésemre is válaszolsz?
2011. máj. 22. 14:22
 4/11 A kérdező kommentje:
jav:kérdés
2011. máj. 22. 14:23
 5/11 anonim ***** válasza:
én, vagy az első?
2011. máj. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem itt két dolog lehetséges.


1 Lehet hogy csak szórakozik veled és meg akar alázni.

2 Az is lehet hogy régebben nem jöttél be neki és talán jobban megismert és komolyan gondolja most már amit mond.


Nem tudom melyik a 2 közül, de a lényegen nem változtat.

Az ilyen bunkók nem érdemelnek barátnőt.

2011. máj. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mind1 csak valaki válaszoljon arra is
2011. máj. 22. 14:27
 8/11 anonim ***** válasza:

az ilyen embereket szívem szerint megcsonkítanám ,de minimum 1 nagyon szép lánnyal elcsábíttatnám majd végül megaláznám(mondjuk női ruhába kikötözném majd lefényképezném és megzsarolnám a képekkel.)

Sok a nyomorult bunkó sajnos:'(

2011. máj. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"a baráti körömből...."


Nyilván nem szeretik a szülei, vagy inkább nem foglalkoznak vele. Egy normális családban nagyon ritka az ilyen. De manapság a normális család is igen csak ritka.

És a kis férgek így élik ki magukat. Biztos, hogy egy beszari kis pÖcs és ha valaki odalépne hozzá amikor egyedül van és kicsit megregulázná akkor tuti be lenne szarva.

2011. máj. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez a "szívatás", gúnyolódás az értetlenség jele. Még nem fogalmazta meg magában sem, mert nem tudta, hogy mit is érez. Ezt ki szokták nőni. Főleg, ha kapnak az élettől egy, két pofont.
2011. máj. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!