Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék h ne féljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék h ne féljek anyira a szextől? :S

Figyelt kérdés

16 vok fiú és 3 hónapja vunk együtt a bnőmmel. Ő már nem szűz és naon úgy tűnik h ő már akarná de mindig mikor arra kerülne a sor beparázok h vmit rosszul csinálok vagy nem leszek jó vagy ienek és kitalálok vmi hülyeséget h ne legyen szex... és naon félek h ez miatt elvesztem előbb utóbb de én tényleg félek az egésztől én nem akarom még!!! Mit csináljak h ne féljek tőlle vagy hogy mondhatnám el ezt neki? Mert ez elég gáz szitu h a fiú nem akarja! Mit csináljak?

16/F


2011. jún. 22. 13:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
Egyszerűen mondd meg neki, hogy te még nem állsz rá készem, vagy, hogy te még szűz vagy.. Ha megérti a csaj akkor tényleg szeret. Ha otthagy emiatt, akkor meg...
2011. jún. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz, akkor ne szexelj.

Legalábbis gondolom, ez a kérdés, mert nem bírtam megérteni, annyira szörnyen írsz.

2011. jún. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Montam már neki de sztem nem naon értette... mert ált a lányra kell várni nem a fiúra XD
2011. jún. 22. 13:26
 4/11 A kérdező kommentje:
ja nem tok helyesen irni hülye vok hozzá bocs!
2011. jún. 22. 13:27
 5/11 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van kisfiam és most ez halál komoly, utólag ne sírj ha nem rám hallgatsz. Az első, amit én tanácsolok az az hogy nyíltan megmondod neki, hogy nm vagy erre még készen és nagyon szereted de kicsi idő még kell neked. Vagy megérti, vagy nem, ha nem akkor nem ezt a lányt kerested.


A második, amit a társadalom tanácsol (egyél, igyál, dugjál) Szóval az, hogy sokak szerint ciki szűznek lenni X idő után - ezzel én nem értek egyet. De ha mégis ezt választod és úgy mész neki, hogy nem állsz készen, akkor ne csodálkozz ha a farkad sem fog felállni nem még béna leszel.


Dönts okosan (K&H)

2011. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor igyál előtte vmit:D (persze ne kólátxd)
2011. jún. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

engedj neki ezt-azt... (orál) lehet rákattansz, s folytatni akarod. ennyi.


s vegyél gumit, s gyakorold, hogy hogy kell felhúzni, ne akkor akard először felhúzni, amikor ott van :)

2011. jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
add kölcsön a barátnádet addíg, amíg te készen nem állsz, s így mindenki boldog lesz :)
2011. jún. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
borozzál előtte. dugd meg 1x aztán majd nem bírsz leállni o.O
2011. jún. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
lehet tényleg inni kéne vmit XD
2011. jún. 22. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!