Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Vajon még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Vajon még mindig szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Tavaly szeptemberben mentünk szét a barátommal. Elég sokszor hazudott nekem a kapcsolatunk ideje alatt. Sajnos mindig hittem neki. Volt utána szinte azonnal egy 3 hónapos kapcsolatom, de mivel még mindig őt szerettem, ezért inkább szakítottam. Utána megint felbukkant, hogy még mindig szeret. Azt mondta, hogy az akkori csajával szakított, mivel nem tudott kiverni a fejéből. 3 hétig talizgattunk, telóztunk stb. Furcsa volt, hogy vmikor csak úgy kinyomta a telót, mikor hívtam. Állítólag már este 8-kor aludnia kellett. Egyszer felhívtam és a csaja vette fel a telót. Gondolhatjátok, hogy mit érezhettem akkor. Elharároztam, hogy elfelejtem. Eltelt 3 hónap megint megkeresett, hogy szeret meg minden, de akkor kiröhögtem. Mindenhonnan tiltottam facebook, iwiw. Most ismerősöktől megtudtam, hogy augusztusban lejön a faluba, mikor buli lesz. Ekkor eléggé összeszorult a gyomrom. Miért pont ide? Mikor nem is ebben a megyében lakik, és náluk is pont akkor lesz valami rendezvény. Talán miattam jön, hogy megint csak játszon velem? Legszivesebben elmenekülnék arra a napra az ország túlsó végében, de legbelül valahogy látni is akarom. Szoktam rá gondolni nem is keveset. Egyszer haragszok rá, másszor hiányzik. Fogalmam sincs, hogy mit érzek iránta. Azóta nem is volt semmilyen kapcsolatom se. Elmenjek én is arra a bulira?
2011. jún. 22. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne menj el.. ha látod utána még szarabb lesz
2011. jún. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne legyél otthon,amikor jön a faluba. Az első két sor alapján én a helyedben szóba nem állnék ezzel a tahóval.
2011. jún. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 22. 17:58
 4/4 Enter26 válasza:
100%
Egyetértek a többiekkel! Nagyon nehéz lehet ez a helyzet,de ha úgy érzed,nem érdemel meg téged,akkor próbáld meg elfelejteni! Hidd el találsz jobbat is! :) És ne félj új dolgokba belefogni.Ne akard,hogy az exbarátod akadály legyen.Éld az életed,ahogy kell! :)
2011. jún. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!