Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl nagy az elvárásom? Normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy az elvárásom? Normális ez vagy hülyeség?

Figyelt kérdés
Olyan fiúval szeretnék együtt lenni aki többet tud nálam abban amiben én is jó vagyok. Normális ez? Hogy ez is fontos nálam egy párkapcsolatnál?
2011. jún. 22. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Miről van szó? mit tudhat ő jobban ? ^^
2011. jún. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mi az amibe jó vagy? próbálj olyan helyen keresni ahol mások is azt csinálják. amugy nem hülyeség szerintem
2011. jún. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Olyan szempontok szerint választasz párt ahogy neked jól esik. De szerencsésebb ha kiegészítitek egymást, és tök különböző dolgokban vagytok jók. Érdekesebb is szerintem.
2011. jún. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Teljesen normális, egy megnyilvánulása annak, hogy a férfi (nem negatív értelemben) valamelyest a nő fölött kell, hogy álljon. A legtöbb nő ezt igényli. (Mindjárt jönnek az ellenkommentek. :P)


Az érem másik oldala is létezik, nekem minden vágyam, hogy a párom okos legyen, de nálam ne legyen okosabb.

2011. jún. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szóval olyat keresel, akire fel tudsz nézni?

Mindenkinek mások az elvárásai.

2011. jún. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen , pontosan. Akire fel tudok nézni.
2011. jún. 22. 16:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez nem hülyeség. Ha te ezt igényled akkor neked ez kell. Legjobbakat hogy találj valakit.
2011. jún. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Örülök h ilyenek az elvárásaid, bár ilyen lenne a nők nagy része... Bár lehet hogy ilyenek, csak ezt általában titkolni szokták. :)


22/F

2011. jún. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyébként sok női ilyen, csak tényleg titkolják, bizonyos ok(ok)-nál fogva.


Egyébként nem túl nagy az elvárásod, én is szeretem, ha a partnerre felnézhetek.

20L

2011. jún. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Názáreti Szent Jézus ***** válasza:
Jelen!
2011. jún. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!