Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lánynak bejövök, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak bejövök, az miért hátráltat mindig?

Figyelt kérdés
mindig hátráltatja, hogy összejöjjünk, mindig messzebb helyezi a célvonalt, és ez már kezd az idegeimre menni. miért teszi ezt?
2011. jún. 22. 19:37
 1/9 A kérdező kommentje:
egyre több akadályt rak elém, egyre nehezebbeket, mindet legyűröm, de fogytán az erőm... hónapok óta megy már ez. közben pedig, tekintetéből, beszélgetéseinkből ítélve bejövök neki (nem csak szerintem), de mindig, mikor már nagyon jóra fordulnának a dolgok, elémgördít egy akadályt, és messzebb kerülök...
2011. jún. 22. 19:39
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nálam is ígyvan. Amikor (bizonyos forrásból) tudom, hogy bejövök a lánynak, akkor sokkal nehezebb dolgom van.
2011. jún. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hol élsz te,egy akadálypályán?:)Miféle akadályok ezek?Írhatnál róluk részletesebben is.Lehet le akar koptatni,lehet csak élvezi,hogy kaparsz...22/Fuck anal
2011. jún. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mert mi lányok, szeretjük ha a pasik megküzdenek értünk, és szeretjük ha bebizonyítják hogy valóban érdeklődnek irántunk, nem csak megdugni akarnak. Ezért!

20/L

2011. jún. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és ha már majdnem egy éve teszi ezt? mindent kiálltam érte, mások előtt megvédtem, segítettem neki, leküzdöttem az összes, más udvarlóját - miért kell akkor ezt még csinálnia neki? ha azt akarja, hogy ne tegyem, akkor nem teszem, abbahagyom (már ha tényleg nem akarja), de a végletekig nem tarthat ebben az állapotomban...
2011. jún. 22. 19:57
 6/9 anonim ***** válasza:

adja a kemeny nőt,mert azt akarja ereztetni veled,hogy ő a jobb nalad xD vagyis en igy voltam(deciki://)

sztem legyel vele picit közvetlenebb,vagy hogyanmondjam...legyel picit ramenősebb,beszelgessetek többet

2011. jún. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hmm. hány éves vagy?
2011. jún. 22. 20:51
 8/9 anonim ***** válasza:
16leszek:D miert?
2011. jún. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sztem hivd el 2szer 3 szor randira, és csókold meg ha hagyja..abban a pillanatban amikor minden magatol ertetodik.

De ha mar egy eve igy viselkedik, azon is elgondolkodnek, hogy valoban bejovok-e neki...De ez a randikon ugyis ki fog derulni..pl a testbeszédébol, abbol hogyan szol hozzad, hogy viselkedik a jelenletedben..

2011. jún. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!