Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet bepasizni? De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet bepasizni? De most komolyan.

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, minden ismerősöm mondja hogy gyönyörű vagyok, csak nincs elég önbizalmam. Nem volt még barátom, de már nagyon szeretnék valakit, aki megért, és olyannak szeret, amilyen vagyok.

Ismeretségi körömben nincs túl sok nekem tetsző fiú, hol lehet "bepasizni"?

Nem vagyok nagy bulizós, szóval ne partyhelyeket mondjatko :)


Köszi előre is !


2011. jún. 23. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha nincs elég önbizalmad hogy odamenj egy pasihoz, akkor csinálhatod azt is hogy másokon keresztül próbálsz kapcsolatot teremteni vele, mint például az egyik barátján keresztül kerülsz hozzá közel és kezdtek el beszélgetni. és ha érdekled őt akkor keresni fogja a társaságod :)
2011. jún. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te én ugyan így vagyok, csak fiúba :D Na jó, nekem nem mondja minden ismerősöm, hogy gyönyörű vagyok, lehet ez a baj :)
2011. jún. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
"Ismeretségi körömben nincs túl sok nekem tetsző fiú" Már a kérdésből sejtettem, de ebből már biztossá vált: túl válogatós vagy, és csak a 10/10-es külsejű srácok kellenének. Viszont sajnos a többi lánynak is ők kellenek, így kicsi az esély rá, h pont téged válasszanak.
2011. jún. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező : én se vagyok valami nagy partyzós de én ugy ismerkedek, hogy például buszmegállóba vagy akárhol megtetszik egy fiu felveszem vele a szemkontaktust, aztán ha merész odajön beszélgetni...egyszerű dolog,szerintem bejön
2011. jún. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha tényleg gyönyörű vagy, akkor előbb utóbb felfedez valaki :)

Am merre laksz? Mert Bp-en pl könnyebb ismerkedni, mint vidéken.

2011. jún. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Beszélgess egy olyan pasival aki érdekel.

Jah, és ne legyen, max 17 éves!!! Mert az idősebbek csak kihasználnának szexuális téren! Ez nagyon fontos, neked még van esélyed normális szerelemre, ill. nem csak a szexen alapuló kapcsolatokra.

2011. jún. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Chuck ***** válasza:

Ha szép vagy, menni fog így is- úgy is..

18/f

2011. jún. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A nőknek sem árt némi önbizalom, anélkül lehetsz bármilyen gyönyörű, ha nem az sugárzik belőled, hogy elégedett vagy önmagaddal. A fiúk meg sokszor félnek odamenni a szép nőkhöz, azt gondolják, biztos felfuvalkodott a lány, ők meg úgyse kellenének nekik (na igen, ezt teszi a korszellem). Neked lenne esélyed mondjuk a suliban összejönni valakivel, vagy hát nem tudom, milyen helyekre szoktál járni. Ha egyértelmű jeleket adsz valakinek (pl. szemezel valakivel), akkor sanszos, hogy odamegy hozzád az illető. Beszélgess sokat a fiúkkal, ismerd meg őket, aztán hátha kialakul valami. Egyébként akik nem tetszenek neked, ők miért nem tetszenek?
2011. jún. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Rakd fel magadat társkeresőkre, úgy a legegyszerűbb.

Rám ragadtak a pasik, Magyarország minden részéről jöttek hozzám! :) Na meg utcán is mindig leszólítottak.

Most pedig az egyik a férjem lett a társkeresőről!


27/N

2011. júl. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Úgy fogsz járni mint én, én is válogattam most is válogatok, egész életembe kemény 3 pasi tetszett.:D

Hát ez van, valakinek mindegy kivel, valakinek nem, ahogy néztem a nőismerőseimet, akik tényleg szépek, hát egyiknek sem tetszik a pasija.:S Bár még nem is volt pasim, tudom ez az oka, iszonyat válogatok, de inkább egyedül vagyok, mint olyannal, aki nem tetszik, nekem igenis fontos a külső, de én magammal is maximalista vagyok.:D

21/L

2011. júl. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!