Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pasi mikor " hivatkozik "...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi mikor " hivatkozik " arra, h még korai a szex? Amúgy mindent megtesz értem, és jól megvagyunk. Fel is tudom izgatni.

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 13:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Amikor úgy érzi, hogy neki korai..
2011. jún. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
van ilyen? azt hittem, h szexmániás állatok :D
2011. jún. 23. 13:09
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem mindegyik..:D Sőt.. aztmondják amelyik kutya ugat, az nem harap.:D


Gondolom ez lesz neki az első..:)

2011. jún. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Lehet,hogy pici a kukija,ha már láttad a kukiját,akkor tárgytalan,de lehet valamivel nincs megelégedve..végső soron az is lehet,hogy erkölcsös.:D
2011. jún. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ahogy 13:16 írta, lehet, hogy valamitől tart. Vagy vele van valami kis gond, vagy attól fél, hogy neked nem elég jó. Nyugtasd meg, hogy ha van valami problémája, téged nem zavar.
2011. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem ez az első, és nem kicsi neki.. :)
2011. jún. 23. 13:32
 7/14 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy "nem ez az első"? Már lefeküdtetek? Akkor mit jelent, hogy "korai a szex"?

Ha meg NEKI nem ez az első, attól még lehet, hogy nincs magával megelégedve.

2011. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Velem is történt ilyen, nem is olyan régen. Pár hete már együtt voltunk, mikor már eléggé összemelegedtünk, de hangoztatta is, hogy ő még nem szeretne szexelni. Egyik este(egyben az utolsó) pettingeltünk, és a félhomályban láttam, hogy fitymaszűkülete van. Másnap már nem keresett, és azt mondta, hogy elmúlt minden, amit irántam érez.
2011. jún. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
utolsó, sajnalom.. öö, milyen az a fitymaszűkület? azt h lehet latni? jajj, ebből kicsit hulye vok.. olvastam már róla, de azért nem vok még olyan profi.. neki nem ez volt az első, nem nekunk..
2011. jún. 23. 15:51
 10/14 anonim ***** válasza:
Szakszerű választ ne várj, de a lényege, hogy nem tudja annyira lehúzni a fitymáját. Legalábbis neki nem volt valami súlyos, de mivel szinte semmi magyarázat nélkül hagyott el, így csak arra gondolok, hogy emiatt történt. De nem is bánom már, mert ezek szerint nem voltam mégsem olyan fontos.
2011. jún. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!