Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki a legjobb pasi a világon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a legjobb pasi a világon?

Figyelt kérdés
Itt most sztárra gondlok nem pl. olyanra mint egy osztáyltárs, munkatárs, szomszéd stb. Az, hogy magyar vagy külföldi teljesen mind1 meg a kor is min1. A lényeg az, hogy melyik az a pasi akit a legszebbnek, legszexisebbnek, legjobbnak, találjátok? Mondhatni "tökéletes" pasi. Ha gondoljátok linkelhettek is. :) Előre si köszi:)
2011. jún. 23. 16:14
1 2 3
 1/29 WhiteLabel ***** válasza:
80%
há én
2011. jún. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%
Én vagyok. Csak még nem futottam be. ;D
2011. jún. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem meg énXD


19/F

2011. jún. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Akkor lunket is küldjetek magatokról!!!!!!! :D:D
2011. jún. 23. 16:16
 5/29 A kérdező kommentje:
**linket
2011. jún. 23. 16:16
 6/29 anonim ***** válasza:
35%
Abhishek Bachchan, Gerard Butler, Christian Bale, Santiago Cabrera (a Merlinben)
2011. jún. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem küldhetek mert olyan jól nézek ki hogyha meglátnál, akkor a benned kavargó hatalmas mértékű boldogság illetve szomorúság amiért soha nem kaphatsz meg átszakítaná a tér-idő kontinuumot ezen kívül nyitna még egy átjárót egy másik dimenzióba ahonnan három szemű küklopszok áradnának át a mi világunkba ezáltal teljes káoszt és pusztítást okozva átrepülnének a Csendes-Óceán felett maguk mögött és leparkettáznák az egészet majd azon csúszkálva fejen állnának miközben a talpukon tányérokat egyensúlyoznának amik képesek zongorává is átalakulni és csupa fülzsír az egész aztán pedig jönnének a három lábú fotelok és mindenkit arra kényszerítenének hogy fűrészeljenek el fejenként 10 darab ólom rudat a János-hegy tetején.


Ugye te sem akarod ezt?

2011. jún. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Kajak fantáziadús a srác (Dainn!)
2011. jún. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Dainn én akarom!! :D

Linkelj képet!

2011. jún. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt akarod akkor te egy gonosz lélek vagy. Gonosz lelkeknek pedig nem teszek szívességet!
2011. jún. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!