Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közös pasi legjobb barátnővel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös pasi legjobb barátnővel? Ez hátbatámadás lenne ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akinek bemutattam egy barátomat. Mindketten be vagyunk rá indulva, ezt tudjuk is egymásról és nem féltékenykedünk, együtt ábrándozunk arról,milyen lehet az ágyban. Tényleg csak erről van szó, nem akarunk mi semmi mást :D Még nem jött ki rá egyikünknek se a lépés, mert nem volt sok alkalmunk egyikünknek se kettesben találkozni vele, de úgy néz ki, hogy a barátnőmnek előbb összejön a dolog, mint nekem...most ez mindegy, hogy miért. Szóval ha ők elkezdenek szexelgetni, de aztán nekem is alkalmam nyílik rá, hátbatámadás e a barátnőm felé, ha megteszem? Vagy ha neki jön össze hamarabb, nekem már tabu a pasi? Szerintetek? Újra mondom, itt csak szexről van szó, semmi kapcsolatról vagy szerelemről.
2010. aug. 14. 11:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem féltékenykedtetek, akkor majd most fogtok. Ilyenek a nők... :D
2010. aug. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
mind a ketten dugni akartok,akkor mért lenne?:D
2010. aug. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Threesome
2010. aug. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nekem már az érdekes lenne ha a barátnőm azzal szexelne akiről tudja hogy nekem is bejön. Ilyet mi nem cisnálnánk, de ha mégis úgy jön kis a dolog hogy neki sikerül, és tisztességesen siekrül, vagyis a srcá egyszerűen őt válassztja, akkor szent a béke semmi gáz, viszont én már nem feküdnék le vele. Bár lehet csak azért gondolom így mert nekem a szex csak kapcsolaton belül jöhet létre.
2010. aug. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Tényleg, a pasi tuti teljesen odalenne, ha egymás cicijét nyalogatnátok a barátnőddel :)
2010. aug. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Öööö. Hány éves vagy?
2010. aug. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Ha csak szexről van szó, akkor a barátnőddel is megbeszélheted a dolgot, hogy tabu vagy nem tabu a srác. Akkor hátbatámadás ha nem beszéltek róla.
2010. aug. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
22 vagyok, a barátnőm 23.Köszönöm a normálisabb válaszokat :)
2010. aug. 14. 11:43
 9/17 anonim ***** válasza:

Igazából addig nem hátbatámadás,amíg meg tudjátok beszélni egymással a dolgokat normálisan.Szóval,ne egymás háta mögött cselekedjetek,hanem legyetek őszinték egymáshoz,ez a minimum.

Az meg egyénfüggő,ki mit gondol az ilyesmiről,nekem nem venné be a gyomrom,de Ti tudjátok.Beszéljetek meg mindent.

2010. aug. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
könnyűvérű ribi
2010. aug. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!