Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, nektek bejön ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek bejön ez a testalkat? (Képek lent. )

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2011. jún. 23. 16:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Helyes arcuk van, de leginkább nekik kéne egy +10-20 kiló felesleg, azzal semmi bajom ha egy nő fitnesz és kondi termekben edz, de akkor már ne koplaljon hogy úgy nézzen ki mint egy szálkás gerenda, kicsit talán erős fogalmazás, és én azt nem is mondom hogy rondák, sőt még a testalkatuk ellenére is helyesnek tartom őket, de egy +10-15 kilóval akkor is nőiesebbek lennének, mert ez a testalkat ami nekik van, egy férfihez sokkal jobban áll, lehet hogy sokan nem így gondolják, de sokan igen.
2011. júl. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

[link]


Testalkatilag nekem jobban tetszik.

2011. júl. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Nekem ők például tetszenek.

2011. júl. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Csak másolni kell a linked, hogy bejöjjön.
2011. júl. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!